Popis události

Spojený turnaj ATT GOLF TOUR A GOLF MASTERS 2019 je novinkou, kterou jsme pro vás připravili. Věříme, že propojením těchto našich dvou tour vznikne i do budoucnosti nový formát turnajů, kdy budete mít možnost se seznámit s novými spoluhráči a také propojit i své obchodní a sportovní aktivity. I v tomto spojeném turnaji budeme soutěžit o nejlepšího golfistu a golfistku našich turnajů, každý z nich získá týdenní letecký zájezd do tureckého Beleku v říjnu 2019. Podmínky této soutěže naleznete v přiložených Propozicích tour. Hodnotímez 8 celkových turnajů 4 nejlepší výsledky. Tuto cenu pro nejlepšího golfistu a golfistku nám věnuje již tradičně CK Snail Travel International. Naše turnaje jsou pořádány jako “fee” turnaje již od roku 2003. Za tuto dobu již odehrálo naše turnaje několik tisíc golfistů.

Podmínky :
Platný hcp a dovršený věk 20 let. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.Podrobné Propozice tour naleznete zde v příloze. Turnaj je veřejnou a veřejně přístupnou akcí. Účastník turnaje svým přihlášením souhlasí s pořizováním fotografií během konání turnaje (včetně přiměřené doby před a po) a s jejich následnou veřejnou publikací na stránkách www.attgolftour.cz a další publikací v časopise. V případě, že účastník turnaje nesouhlasí s uveřejněním pořízených materiálů na nichž je zachycen, nahlásí tak organizátorům turnaje při placení startovného. Hraje se podle platných pravidel ČGF a místních pravidel hřiště.

Ceny :
Partneři turnaje a ceny : • ATT INVESTMENTS CZ SE – ceny pro vítěze • SNAIL TRAVEL – týdenní pobyt v Turecku pro vítěze a vítězku tour . SERVIS 24 – pro umístěné v kategoriích roční pronájem (v hodnotě 13 tis.Kč) bezpečnostní schránky v centru Prahy zdarma na celý rok ! HOP ARENA – vstupy do areny v Čestlicích pro celou rodinu . WATERDROP – dárková balení vitaminů do vody • EINSTEIN English – vouchery na výuku zvoleného jazyka • LEONARDO – dárkové sady sklenic • Golfové zboží, míče, oblečení a mnoho dalších hodnotných cen od našich partnerů ..

Vítězství :
I letos jsme připravili dvojí losování v tombole – hned ráno při registraci dostane hráč lístek s číslem – cena bude vylosována po dojití všech hráčů. . Další losování proběhne po vyhlášení vítězů formou losování TOMBOLY ZE SCORE CARD všech přítomných hráčů. Výherci v tombole se mohou těšit na krásné ceny (vouchery na ubytování a pod.) .Vyhrát u nás může opravdu každý ! Hodnotné a krásné ceny od našich partnerů vyhrávají v každém našem turnaji hráči ve všech třech hlavních kategoriích. V poslední kategorii 37 – 54 se bude vyhodnocovat cenou jen první místo a to z toho důvodu, že již dlouho dobu je tato kategorie velmi málo obsazována, hráči většinou hned po prvních turnajích přecházejí do nižších kategorií.

Poplatky :
2.300,- Kč za celodenní turnaje včetně startovného, pohoštění a fee. 1.100,- Kč hráči GC Karlovy – zapsání výsledků, startovné a pohoštění.

Platba :
v hotovosti při registraci , platební karty nemohou být akceptovány.

Jídlo :
Celodenní raut z Grand hotelu Pupp – snídaně, svačina do bagu, oběd po hře + občerstvení a ochutnávky mezi jamkami.