Popis události

Popis balíčku
Poloha: hotel je vybudován poblíž města Bük v maďarském regionu Nyugat-Dunántúl. Nejbližší mezinárodní letiště se nachází ve městě Győr (Győr-Pér Airport). Hotelový areál je umístěn na venkově v tiché a klidné lokalitě s dlouholetou lázeňskou tradicí.

Vybavení a služby: hotel a jeho okolí je ideální k naplnění očekávání seniorů, golfistů, i rodin s dětmi a párů. Bezprostředně u hotelu se nachází golfové greeny, které jsou vyhlášené na území celého Maďarska. Luxusní wellness areál o ploše 3500 m2 nabízí wellness služby, 2 termální bazény, venkovní bazén, vířivku, plavecký i dětský bazén, saunový svět, turecké a římské lázně nebo fitness centrum. Hotel nabízí opravdu širokou škálu procedur v lázeňských službách: Ájurvéda, aromaterapie, bahenní zábaly, finskou saunu, frigidarium, infrasaunu, infraterapii, parní saunu, relaxační terapii (Sunspectra 9000), solnou parní saunu, tepidárium, thajskou masáž, turecké lázně.

Součástí hotelu je recepce s 24 hodinovým servisem, výtah, klimatizované společné prostory. Součástí hotelu jsou také konferenční místnosti, ve kterých je přirozené světlo, klimatizace, WIFI internet, řečnický pult, pódium, taneční parket. Technické vybavení, které je k dispozici: fax, kopírka, CD přehrávač, DVD přehrávač, flip chart, promítací plátno, projektor, pevný mikrofon, mobilní mikrofon, hlasovací zařízení. Lze využít také speciálních služeb: občerstvení, speciální výzdoba, obsluhující personál, reprodukovaná hudba, živá hudba, hostesky, tlumočnické služby, kompletní menu.Pro děti je k dispozici dětský koutek. V hotelu je vlastní restaurace, cukrárna, lobby bar, letní terasa, vnější ohniště na grilování a opékání, místnost pro společenské a karetní hry, ale také obchod se suvenýry a ordinace lékařů.
V hotelu je možné platit kartou za veškeré hotelové služby, hosté mohou využít trezor na recepci, službu praní prádla, žehlení prádla, či si zapůjčit žehličku a žehlicí prkno. Mezi další služby, které hotel zajišťuje, jsou transfery, animace a výlety, internetový koutek, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra.

Cena zahrnuje
4 noci v pokoji kategorie Classic (s balkónem)
Greenfee od pondělí do pátku (čas je nutné rezervovat dopředu)
Soft All Inclusive
Neomezený vstup do Spa a Fitness
Parkování

Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh
Dopravu
Turistickou taxu 500 HUF (2 EUR) osoba / noc, která se platí na místě.

Další informace
Balíček je platný od 1.1.2019 do 22.12.2019
Cena se vztahuje na osobu, sdílející dvoulůžkový pokoj

Štítky