Popis události

Popis balíčku
Popis: Active Hotel Paradiso & Golf má strategickou polohu na břehu jižní části italského jezera Lago di Garda a je součástí hotelového řetězce Parc Hotels. Lake Garda je největším jezerem v Itálii, poblíž měst Verona a Terst. Pro milovníky umění jsou jistě velkými lákadly umělecky významná města: Verona, která je vzdálena pouhých 20 km a město Mantova, vzdálena pouhých 40 km. Hotelovým hostům je k dispozici bezplatná kyvadlová doprava k jezeru Garda a do nedaleké krásné vesničky Peschiera del Garda. Ta je jednou z nejkrásnějších u jezera Lake Garda, nicméně k výletům a návštěvám lákají i další vísky v okolí: Bardolino, Lazise, Sirmione a Garda. Hotel je vybudován ve zrekonstruovaných 4 domech z 18. století a je nově a moderně vybaven. Oblast Peschiera del Garda je golfovým rájem a je obklopena mnoha hřišti. Nedaleko se nachází hora Mount Baldo, která je vhodným místem pro treakking, ekurze a vyjížďky na kole. Samo jezero poskytuje ideální podmínky pro windsurfing a potápění.

Vybavení a služby: součástí hotelu je restaurace a bar. Hotel mák dispozici recepci s 24 hod. servisem, směnárnu, trafiku s tiskem, prádelnu, wi-fi za poplatek na pokoji, pokojovou službu a kopírování, ale také službu zajišťující výletní servis. Hostům je k dispozici wellness centrum a vnitřní krytý bazén, 2 venkovní bazény a útulné wellness centrum s finskou saunou, vířivkou a posilovnou. Hotel disponuje také hřišti pro hraní fotbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu. Hory jsou ideálním místem pro cykloturistiku, běh, kitesurfing, kánoing, paragliding, parasailing a výlety na lodích.
Golfové hřiště Lake Garda – Golf Club Paradiso del Garda je vybudováno mezi jezerem Lake Garda a horou Mount Baldo a hráčům nabízí příjemně zvlněný terén hřiště. Architektem moderního hřiště je Američan Jim Fazio, který hřiště o 18 jamkách vybudoval na ploše 800 tis. m2. Golfové hřiště nabízí hráčům 2 driving range, pitching green, putting green se 4 jamkami a golfový klub Paradisetto.
Parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
Popis: místo je ideální k odpočinku a relaxaci v krásné části Itálie. Nabízí mnoho možností pro trávení času různorodým způsobem. Hotel je pohodlně vybaven a umístěn daleko od městského ruchu.

Cena zahrnuje
4x noc ve dvoulůžkovém pokoji v Active hotelu Paradiso
Snídani
3x green fee na hřiště Paradiso del Garda
1x green fee na hřišti Garda Golf
Využití driving range s míči
Uvítací dárek

Cena nezahrnuje
Dopravu
Pojištění léčebných výloh
Turistickou taxu 1,50 € osoba / noc

Další informace
Balíček je platný od 16.3.2019 do 9/11/2019 a platí pro příjezdy v neděli.
Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj.

Štítky