Asistentka

Čas je nejdražší komodita světa

První a zcela unikátní služba pro všechny golfisty. Nabízíme Vám vlastní golfovou asistentku, která bude k dispozici od 8 - 20 hod a je připravena řešit veškeré požadavky spojené s úsporou vašeho času nebo úkolů, které vás nebaví. Ano, čtete správně! Pojďme se tedy rozepsat výhody, které naše asistentky nabízí.

Rezervace tee time a turnajů

Spěcháte na jednání nebo nemáte čas procházet co se kde hraje za turnaje nebo jaké jsou volné tee time na vašem oblíbeném golfovém hřišti, volné ubytování nebo restaurace? Stačí zavolat našim asistentkám a ony vše zařídí za Vás.

Nakoupíme za vás!

Zdržíte se na své oblíbené tůře a partnerka je již nevrlá, že jste nestihli nakoupit? Pošlete nám seznam a objednáme vám nákup až ke dveřím. Chcete vyjednat slevu v golfovém obchodě, zavolejte co si chcete koupit a nechte vše na nás! Budete překvapeni!

Plánování dovolené na míru

Rozhodli jste se s přáteli, že vyrazíte na skvělou golfovou dovolenou? Nemáte čas, nebaví vás procházet stovky nabídek nebo neumíte cizí řeč? Zajistíme vše za vás a připravíme nabídky přímo na míru. Neúčtujeme si žádné navýšení! Naopak vyjednáme slevy, které běžně nezískáte.

Vše co vás napadne!

Cokoliv nestíháte dokončit nebo vás nebaví, nebo nechcete dělat přehoďte na nás. Pokusíme se splnit všechny požadavky a úkoly, které budou v našich silách. Nemusíte se bát, že si neporadíme... Řešíme i úkoly, které jsou vážně ojedinělé.

Zajistíme dárky a překvapení

Ano ! čtete správně. Chcete překvapit manželku nebo partnerku? Stačí nám zavolat a vybereme květiny, dárky, nebo zakoupíme kvalitní šperk, který jistě udělá radost každé ženě. Zajistíme kurýra až k Vám domů.

Hrát za vás golf

Ne! Toto vážně přenecháme na vás. Snažíme se o maximální úsporu vašeho času a pohodlí. Takže cokoliv vás napadne, volejte a my vám sdělíme, zdali jsme schopni úkol splnit nebo to není v našich silách, což se stává maximálně jednou za desetiletí.
Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!