Jak to funguje?

Co u nás najdete

Vše kolem golfu na jednom místě! Golfové hřiště v ČR a SK, ubytování i restaurace na golfu a okolí, trenéři, golfové obchody, turnaje, akce, golfové zájezdy. Rezervace Tee Time přímo na vizitkách golfových hřišť.

Golfové hřiště v ČR a SK

Prozkoumejte detailně všechna golfová hřiště v ČR a na Slovensku. Hodnoťte jejich kvalitu, zázemí a služby. Získejte nové informace co se na hřištích aktuálně děje.

Golfové obchody

Dosloužilo vám golfové vybavení? Hledáte kde nakoupit nejlevněji? Prohlédněte si katalog golfových obchodů a získejte slevy díky voucherům na GOLFERO.cz

Trenéři golfu

Problém, který řeší každý amatérský golfista. Všichni chceme hrát lépe a lépe, ale k tomu je zapotřebí mnoho tréninku. Vyberte si golfového trenéra a zlepšete se!

Ubytování na golfu a okolí

Jistě jste již řešili otázku ubytování pokud jedete hrát mimo region. V tuto chvíli pro vás máme více jak 200 ubytování na hřištích nebo jejich blízkém okolí!

Restaurace na golfu a okolí

K dobrému golfu patří i dobré jídlo. Pro vaše mlsné jazýčky neustále rozšiřujeme nabídku restaurací na golfu a jejich blízkém okolí. Vyzkoušejte něco nového!

Tee Time, Turnaje, akce, zájezdy

Zajímáte se o dění na hřištích? Chystáte své ratolesti poslat na dětský kemp? Hledáte demo dny nebo nějaký turnaj nebo zájezd? To vše a nejen to u nás naleznete.

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!