Jak se přidat?

S námi se o vás každý dozví!

Provozujete golfové hřiště, ubytování nebo skvělou restauraci na golfu nebo v jeho blízkém okolí? Trénujete golf nebo prodáváte golfové vybavení? Nečekejte na zákazníky a přidejte se na nejnavštěvovanější golfový portál v ČR & SK.

Zaregistrujte se na portál

Na portál se zaregistrovat jednoduše skrze kliknutí na “Přihlásit přes Facebook” nebo vyplněním uživatelského jména, emailu a hesla, které si sami zvolíte. Po úspěšné registraci vám bude vytvořen profil uživatele a budete automaticky přihlášeni do vašeho profilu.

Přidat záznam

Po úspěšné registraci a přihlášení se vám v pravém horním rohu zobrazí oranžové tlačítko “Přidat“. Klikněte na “Přidat” a pokračujte do dalšího kroku.

Vyberte si správnou sekci

Zvolte správnou sekci do které chcete být přidáni. Chcete-li přidat golfovou událost (turnaj, dětské dny, balíček, slevy, různé akce nebo zveřejnit zájezdy) vyberte “Přidat golfovou akci“. Golfové hřiště, ubytování, restaurace, trenéři nebo obchody a promotéři mají každý svou sekci.

Vyberte si tarif podle potřeb

Pro každou sekci máme jiné tarify a ceníky. Zvolte si co vám nejvíce vyhovuje a potřebujete. V případě všech sekcí jsou záznamy zveřejněny po dobu 365 dnů od jejich schválení našimi administrátory. Dle typu tarifu se liší počty záznamů, mnoho funkcí a dalších možností.

Vyplňte kompletní formulář

Po výběru tarifu se vám načte formulář dle typu sekce do které chcete přidat nebo zveřejnit záznam. Formulář prosíme vyplňujte pečlivě. V případě nejasností si můžete prohlédnout video tutorial nebo nás kontaktovat a my vám se správným vyplněním pomůžeme.

Uložte nebo prohlédněte

Pokud máte celý formulář řádně vyplněn, klikněte na oranžové tlačítko “Uložit & Prohlédnout“. Váš záznam nebo akce se odešle do našeho systému a pokračujte k následujícímu kroku.

Kontrola a zveřejnění

Zkontrolujte si všechny vyplněné informace a pokud je chcete změnit, klikněte na zelené tlačítko “Změnit“. Pokud jsou v pořádku klikněte na oranžové tlačítko “Zaplatit & Zveřejnit“. POZOR : U placených tarifů i tarifu zdarma je toto tlačítko stejné! Máte-li tarif zdarma, následující krok s platební branou se vám nezobrazí a rovnou bude odeslán ke schválení administrátorům.

Vyberte způsob platby

Nyní stačí vyplnit fakturační údaje (pro firmy zaškrtněte “Zadat firemní údaje – bude vám zaslán daňový doklad na váš email“), zkontrolovat správný tarif a vybrat typ platby. U nás můžete platit online kartou, bankovním převodem nebo skrze platební bránu Paypal.

Potvrzení a rekapitulace

Úspěšně jste vybrali způsob platby nebo rovnou zaplatili online platební kartou. Váš záznam golfového hřiště, ubytování, restaurace, trenéra, obchodu, cestovní kanceláře nebo událost byla odeslána ke schválení a revizi administrátorům. Schválení provádíme do 24 hodin. Jakmile bude váš záznam schválen obržíte email a naleznete jej ve vašem profilu v sekci “Záznamy” nebo “Události” dle typu záznamu. 

Záznam nebo akce je "živě"

Naši administrátoři provedli kontrolu a pokud bylo vše v pořádku, váš záznam nebo akce byla zveřejněna na našem portále. Nyní si můžete ve vašem profilu sledovat počet návštěv, počet sdílení, počet uživatelů, kteří vás mají v oblíbených nebo se “v případě akce” zajímají a mnoho dalších funkcí, které náš portál nabízí.

Nevíte si rady? Potřebujete pomoci?

Pokud si nejste s čímkoli jisti, nebo máte jakékoli dotazy či nejasnosti.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat skrze náš kontaktní formulář nebo na email moje@golfero.cz 

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!