O Golfero.cz

Největší golfový portál na jedné adrese!

Děláme co nás baví a milujeme co děláme! Pojďme si říci něco málo o nás, proč GOLFERO.cz, co všechno náš golfový portál nabízí nebo jaké jsou naše cíle i mise.

Co u nás najdete?

Na základě spojení zkušeností několika nadšenců a milovníků golfu, vzniká idea o založení největšího golfového portálu nejen v ČR a SK, ale s ambicemi na globální úrovni. Jako prvotní projekt vzniká verze pro Českou republiku a Slovensko, která je spuštěna ke dni 1.5.2019.

Hlavní vizí portálu GOLFERO.cz, je usnadnit přístup k aktuálním informacím všem golfistům a lidem, kteří se o tento sport zajímají. Vytvořit tak jedno místo na internetu na kterém nalezou veškeré informace.

Mezi hlavní výhody patří především přehlednost, komplexnost informací a přesah na oblasti, které s golfem úzce souvisí. V budoucnosti budou na portál přidávány společně se spuštěním globální verze projektu další golfová hřiště, trenéři, golfové služby napříč celým světem a jazykovými mutacemi. Celkový počet golfových hřišť je v dnešní době více jak 35.000 a na tento počet má jistě GOLFERO.cz ambice dosáhnout.

U nás toho plánujeme skutečně mnoho a co GOLFERO.cz již nyní umí, můžete ihned prozkoumat.

GOLFERO
V číslech

+ 1
Denní návštěvnost portálu
+ 5000
Zobrazených profilů na webu
+ 100
Registrovaných uživatelů
+ 1 min
Průměrná doba na webu

Kdo za tím stojí?

Petr Venclík

CEO & Co-Founder

ING. Jakub Milata

CTO & Co-Founder

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!