Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice
Golf Club Město Albrechtice

Golf Club Město Albrechtice

Popis

Golfové hřiště Albrechtice je v podhůří Jeseníků, 13 km od města Krnov v okrese Bruntál. Vyzkoušíte si 6 jamkové hřiště prolínající se s vodními, písečnými i přírodními překážkami. Svou rozmanitostí je vhodným sportovištěm pro začínající hráče, návštěvníky hledající netradiční formu zábavy, rodiny s dětmi, i firemní prezentaci a oficiální turnaje.

Malebná krajina, spolu s čistým vzduchem jesenické přírody dodávají hře na našem hřišti jedinečný ráz. Návštěvnicí si tak kromě příjemného pocitu ze hry odnáší navíc nově nabitou energii z tohoto prostředí. Pro ty, kteří chtějí vstoupit do světa golfu a objevit pravou krásu této hry, je k dispozici driving range a cvičné plochy s greenem, který je vhodný pro vaše první golfové údery.

Pro začínající a zkušené hráče je pak připraveno 6 znormovaných jamek, které jsou svou technickou náročností výzvou každého golfisty. Samozřejmostí je i zapůjčení golfového vybavení, zakoupení míčků a lekce golfu s kvalifikovaným lektorem. Odpočinek a občerstvení pak nabídne golfová recepce s terasou pro návštěvníky a výhledem na golfový areál.

Čvn 10, 2019
6.8
10
Střední

Krátké hřiště pro pohodovou hru nebo začátečníky

Na poměrně malý prostor se majitelům podařilo vtěsnat netradičních počet 6 jamek, jejichž dráhy se navíc vzájemně překrývají. Nejdelší jamka měří jen 224 metrů, většina o kus méně. Jamky tak mají jen par 3 nebo 4. To vypadá na první pohled jednoduše, nicméně skoro na každé číhá nějaká voda, a dostatek bunkerů. Kromě toho roughy jsou pořádně husté, takže každá rána mimo (většinou poměrně úzkou) fairway je výzvou sama o sobě. Také greeny by zasloužily trochu péče, k dokonalosti jim kousek chybí. Takže na své si přijdou i zkušenější hráči, kteří si chtějí jen na pohodu zahrát, a zkusit si třeba rány přes vody, či trénovat jejich přesnost.
Personál na baru je trochu otrávený, a především neberou kartu (i když mají na dveřích nalepená loga). Půjčit si vozík je problém. Na druhou stranu, fee je 100 Kč za 6 jamek, což je opravdu málo. Pokud chcete hrát osmnáctku, můžete ho jít třikrát, pak zaplatíte 300 Kč. Na hřišti za jednu šestku nachodíte necelé 3 km.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

11:00 - 17:00
 • Pondělí
  Celý den zavřeno
 • Úterý
  11:00 - 17:00
 • Středa
  11:00 - 17:00
 • Čtvrtek
  11:00 - 17:00
 • Pátek
  11:00 - 17:00
 • Sobota
  08:00 - 18:00
 • Neděle
  08:00 - 17:00

Cenové rozmezí

Green Fee
100
300

Statistiky

891 Zobrazení
1 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!