15 nejhezčích golfových hřišť na Floridě

15 nejhezčích golfových hřišť na Floridě

Celoročně krásné počasí a obrovský výběr špičkových golfových hřišť to je golf na Floridě. Každý rok Floridu navštíví desetitisíce golfových nadšenců, ale i také velké množství profesionálů, kteří hrají na svých domovských golfových hřištích. Když přijde na to, aby jste zvolili jednu z nejlepších golfových destinací na světě, Florida vám přistane na vrcholu seznamu.

Dáváme vám prohlídku 15 nejkrásnějších golfových hřišť na Floridě. Nejenže jsou tyto hřiště překrásné a ve špičkové kondici, ale každý rok také pořádají celou řadu soutěží PGA. Vydejte se hrát golf, kde profesionálové hrají PGA.

Kelly Plantation Golf Club

Golf Digest řadí toto golfové hřiště do TOP 5 v celé Severní Americe. Golfisté budou žasnout nad neskutečně hladkými greeny a strategicky umístěnými bunkery. Všechna odpaliště s výjimkou zadních odpališť jsou pojmenována podle místní vegetace na plantáži. Jedna návštěva tohoto krásného 18jamkového golfového hřiště a je zřejmé, že Kelly Plantation je na špičce v Severní Americe

Plantation Courtesy Kelly Plantation Golf Club

Cooperhead Innisbrooke

Palm Harbor, Innisbrooke je domovem čtyř úžasných mistrovských golfových hřišť, které navrhl architekt Lawrence Packard. Hřiště Copperhead je slavný Valspar Championship, oficiálním 72-jamkovým turnajem, který každoročně v březnu připravuje celostátní televizní soutěž PGA TOUR.

Golfové hřiště Cooperhead Innisbrooke je obklopeno vysokými borovicemi a kopci. Copperhead láká ty, kteří hledají golfovou výzvu podél dlouhých plavebních kanálů. Krásné jsou pohledy na místní volně žijící živočichy – od vodních ptáků až po aligátory nebo veverky, kteří mají domov podél rybníků a jezer v celém resortu. Rezort nabízí prostorná ubytování ve stylu apartmánů, krásné lázně, šest bazénů a mnoho dalšího.

Jamka číslo 16 na Innisbrook Cooperhead, Course Courtesy InnisbrookNakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!