D+D REAL Czech Masters 2019 - Největší golfový turnaj v ČR na Albatrossu!

D+D REAL Czech Masters 2019 – Největší golfový turnaj v ČR na Albatrossu!

Všichni golfový nadšenci, nesmíte propásnout šanci vidět světový golf na vlastní oči ve dnech 15. srpna 2019 – 18. srpna 2019. Jediný turnaj European Tour v Česku čeká už šestý ročník, na kterém opět nebudou chybět hvězdy nejen evropského, ale i světového golfu.

Na hřiště Albatross nedaleko Prahy dorazí jak zkušení golfoví matadoři, tak naděje budoucnosti. A opět nebude chybět početná skupina domácích hráčů v čele s Filipem Mrůzkem a Stanislavem Matušem. 

Během turnaje D+D Real Czech Masters 2019 proběhne několik golfových klinik s hlavními hvězdami akce, součástí areálu pak je i obrovská turnajová vesnička s vyžitím pro celou rodinu. A chybět nebude ani oblíbený food festival!

Premiérově na šestém ročníku otevřeme v roce 2019 VIP Hospitality stan u greenu 15. jamky, kde na vás čeká nejen skvělý výhled na patnáctou, a především poloostrovní šestnáctou jamku, ale i báječné pohoštění.

Po celý den zde budete moci využívat catering, jehož součástí bude nejen báječné jídlo, ale také neomezené alkoholické i nealkoholické nápoje. A to vše v ceně vstupenky! Dopřejte tak sobě, nebo svým blízkým či obchodním partnerům na jediném turnaji European Tour v Česku nevšední zážitek.

Jde o šestý ročník mužského golfového turnaje světové série European Tour. Hraje se celkem 47 turnajů ve 30 zemích na všech kontinentech. Turnaje se účastní 156 hráčů. Jejich výsledky se započítávají do pořadí série a také do světového žebříčku.

D+D REAL Czech Masters 2019 má výjimečné postavení díky tomu, že se zde uskuteční předposlední turnaj započítávaný do kvalifikace pro Ryder Cup, což je prestižní souboj Evropy a USA. V Česku se tedy rozhodne o posledních nominacích pro tento duel.

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!