Golf Resort Ropice, krásné golfové hřiště v Beskydech

Golf Resort Ropice, krásné golfové hřiště v Beskydech

Návrh projektu golfového hřiště v Ropici byl vytvořen rakouským architektem Hansem Georgem Erhardtem, jehož cit pro krásu podhorského prostředí dal vzniknout ojedinělému golfovému hřišti v České republice.

Charakter golfového hřiště Ropice

18 jamkové golfové hřiště Ropice je situované do krásného kopcovitého prostředí s výhledem na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu, leží v nadmořské výšce 310 m n.m.

Nejen svými parametry, délka 5398 m ze žlutých odpališť, 4755 m z červených odpališť, PAR 72, je vhodné jak pro konání mistrovských akcí, tak pro sportovní i rekreační golf.

Linksový charakter mistrovského 18 jamkového golfového hřiště v Ropici s vodními překážkami, četnými bunkry, vlnicí linií fairwayí a zajímavě tvarovanými greeny začíná jamkou u klubovny „oknem do ráje“.

Golf Resort Ropice – těžká kopcovitá 18 tka

Kopcovitější a dramatičtější první devítka s nejdelší tříparovou jamkou na golfovém hřišti v Ropici a dvěma greeny na sedmé jamce vás příjemně uvede do hry a skvost celého hřiště – poslední 3 jamky – čtyřparový dogleg vpravo přes vodu, tříparový green na poloostrovu a náročná rána kolem stromu na závěrečném čtyřparu umocní úžasný pocit ze hry. 

Byť může být zdejší hřiště především pro české golfisty vzdálené, beskydský golfový víkend s hrou ve vyspělých areálech v Ropici, Čeladné nebo Ostravici za cestu rozhodně stojí.

Vizitka golfového hřiště v Ropici zde …

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!