Kaskáda Golf Resort Brno
Kaskáda Golf Resort Brno
Kaskáda Golf Resort Brno
Kaskáda Golf Resort Brno
Kaskáda Golf Resort Brno
Kaskáda Golf Resort Brno

Kaskáda Golf Resort Brno

Golf resort navržen s vnímavostí a respektem k okolní přírodě

Popis

Golf Resort Kaskáda

Nejen 27 jamkové mistrovské golfové hřiště o kterého návrh se postaral britský architekt Jonathan Gaunt, a o které se s láskou a 100% nasazením stará head greenkeeper Jiří Kapeš, ale také 6 jamková akademie, 300 metrů dlouhý driving range, 3 putting greeny, 2 cvičné chipping greeny, hotel, kongresové centrum a wellness centrum tvoří komplexní resort.

Vyberte si pro hru Kamennou, Dřevěnou nebo Železnou devítku, případně jejich kombinace a můžete si být jisti, že pro vás budou vždy stejně a perfektně připravené. Mnoho hráčů, kteří již měli šanci si na Kaskádě zahrát sdílí názor, že z pohledu obtížnosti je herně nejlehčí Železná devítka, naopak Kamenná devítka, na které překonáte převýšení 36 metrů otestuje vaší kondici.

Postupnou hrou na Dřevěné devítce se dostanete až k lesu, kde si můžete s chutí a radostí vychutnat klid, pohodu a jedinečný výhled na okolní přírodu. Ale nemyslete si, ani cesta k tomuto výhledu nebude tak jednoduchá, budete na ní muset překonat hodně členitý a ostře chráněný green. Pojmenovaní Kaskáda je prostě výstižné.

O golfovém hrišti Kaskáda

Hřiště, které bylo budováno s cílem poskytnout nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb, umožní hráčům kombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Golfové Hřiště bylo zbudováno dle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.

Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 ha vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná, Kamenná a Železná. Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6ti jamkové veřejné hřiště, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

Čvc 17, 2023
3.4
10
Velmi špatné

Hodnocení

Slabší průměr hřiště. Prostředí a okolí hřiště není vůbec pěkné. Hřiště šité horkou jehlou.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Srp 01, 2019
9.2
10
Vynikající!

Bezvadné golfové hřiště Kaskáda

Dnes jsem hrál devítku Kamená. Jedná se o poměrné náročnou devítku, která začíná jamkou s velmi velkým převýšení. Hřiště bylo jako vždy v bezvadné kondici.

Zobrazit více Zobrazit méně
2 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 20, 2019
9.4
10
Vynikající!

Báječné golfové hřiště Brno Kaskáda

Úžasné golfové hřiště s krásným přírodním reliefém. Perfektním zázemím clubhousu a vkusně doplněný plastikami. Personál velice příjemný, restaurace s dobrým jídlem a ubytování na výbornou. Vřele doporučuji.

Zobrazit více Zobrazit méně
3 To se mi líbí 7 Sdílení
Čvn 19, 2019
8.2
10
Velmi dobré!

Golf Resort Kaskáda Brno

Fajnové 27 jamkové golfové hřiště v supr kvalitě. Bohužel se me nelíbila komunikace s recepcí, neboť mě přišla dost arogantní a zcela kazila dojem mého zážitku. Resort a klubovka nádherná, skvělý wellness a možnost ubytování nad resortem v apartmánech, které nabízí dostatečné pohodlí.

Zobrazit více Zobrazit méně
2 To se mi líbí 0 Sdílení
Kvě 10, 2019
8
10
Velmi dobré!

Kaskáda

Jeden z nejlepších resortů v Česku. Skvělý areal, ve kterém se nachází krásné a náročné 27 jamkové mistrovské hřiště a úžasné ubytování.

Zobrazit více Zobrazit méně
3 To se mi líbí 3 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Otevřeno UTC+2

05:00 - 18:00
 • Pondělí
  05:00 - 18:00
 • Úterý
  05:00 - 18:00
 • Středa
  05:00 - 18:00
 • Čtvrtek
  05:00 - 18:00
 • Pátek
  05:00 - 18:00
 • Sobota
  05:00 - 18:00
 • Neděle
  05:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
1600
1950

Statistiky

1587 Zobrazení
8 Hodnocení
15 Oblíbených
8 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!