Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov
Golf Club Český Krumlov

Golf Club Český Krumlov

Srdečně vás zveme k nám na golfové hřiště a do celého resortu!

Popis

Golfové hřiště – Golf Club Český Krumlov. Vyjímečné místo v nádherné jihočeské přírodě kousek od Českého Krumlova s 18ti jamkovým golfovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které už více než 13 let patří Golf Clubu Český Krumlov. Sportovní resort obklopuje hotelový komplex Svachovka s hostincem a pivovarem Glokner a Destilérkou Svach, ubytování je pro hosty připravené v hlavní budově i třech přilehlých depandencích hotelu Svachův Dvůr a vedle klubovny můžete navštívit Čokoládovnu Duetino. Přijměte naše pozvání a vychutnejte si komplexnost služeb, které celý resort nabízí.

Naše českokrumlovské golfové hřiště postavené ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí zajímavou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek, z nichž dvě nejznámější – 2 a 18 s výhledem na Pivovar Glokner Vám nedají na toto hřiště zapomenout.

Golfové hřiště Český Krumlov i celé sportovní zázemí bylo vybudováno v obci Svachova Lhotka, která leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici 157 (směr Kaplice). Pohodlná cesta z resortu trvá do centra města pouze 5 minut. Hráči a hráčky zde nemusí hrát první ranou 250 metrů – je to hřiště o rozhodující ráně do greenu a bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích.

Uprostřed hřiště byl vybudován resort Svachovka s vlastním pivovarem a hostincem Glokner, hotel Svachův Dvůr a přilehlé depandence (kapacita 36 pokojů a 86 lůžek) wellness zóna – vířivka s výhledem na hřiště, vnitřní bazén s letní terasou, denní lázně a masáže, dále si zde můžete prohlédnout technické zázemí Destilérky Svach a čokoládovny DUETINO. Nespornou výhodou je, že všechny vyráběné produkty si zde můžete zakoupit v hlavní recepci resortu nebo na golfové recepci.

Čvc 23, 2019
9
10
Vynikající!

Golf ČESKÝ KRUMLOV moc hezké golfové hřiště za skvělou cenu

Velmi příjemné hřiště, roughy posekány, hrát se dá z téměř každé pozice do grýnu. Grýny pomalejší ale drží dráhu patů. Restaurace na Svachovce výtečná vč. personálu.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 20, 2019
8.8
10
Velmi dobré!

Pohodový course - Golf Krumlov

naprosto fajn přívětivé hřiště, které je rozumné svou vzdáleností a přehledností. Pro nás ženy relax spojený s ubytováním a jídlem ve vedlejší Svachovce.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Dub 25, 2019
9.6
10
Vynikající!

Příjemně hratelné hřiště

Na hřiště u Českého Krumlova jezdím pravidelně hrát už třetím rokem a to prakticky o každém ročním období. Hřiště je vždy výborně připravené a ve skvělém stavu.
Hřiště jako takové není příliš dlouhé a nabízí šanci i kratším hráčům zahrát si pěkné výsledky. Příjemná kombinace jamek se zajímavě modelovanými greeny (obzvláště u 5-ti parové jamky č. 4, nebo nejtěžší jamky na hřišti 4 parové jamky 8), kde terénní vlna uprostřed greenu prověří vaši přesnost, nebo nervy.
V kombinaci s hotelem uprostřed hřiště, nabízejícím cenově dostupné ubytování v několika budovách, masáže, wellness, vlastní restauraci, pivovar, lihovar a nyní i čokoládovnu je to ideální volba na golfový víkend.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 3 Sdílení
Dub 24, 2019
8.4
10
Velmi dobré!

Super golfové hřiště v krásné přírodě

Golf Český Krumlov je pro mne srdeční záležitostí. Vždy si hřiště maximálně užívám, je kratší takže se dá velice slušně útočit na dobrá čísla.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

05:00 - 18:00
 • Pondělí
  05:00 - 18:00
 • Úterý
  05:00 - 18:00
 • Středa
  05:00 - 18:00
 • Čtvrtek
  05:00 - 18:00
 • Pátek
  05:00 - 18:00
 • Sobota
  05:00 - 18:00
 • Neděle
  05:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
400
600

Statistiky

1345 Zobrazení
4 Hodnocení
11 Oblíbených
1 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!