Golfové hřiště Golf Club Adamstal

Golfové hřiště Golf Club Adamstal

Golfový klub Adamstal je jedno z nejpozoruhodnějších golfových hřišť v Evropě. Je umístěno uprostřed nádherného podhůří Dolního Rakouska a má grandiózní design a je vždy dokonale udržováno.

Členové a hosté golfového hřiště Golf clubu Adamstal mají na výběr mezi 18-ti jamkovým “Championship Course” a 9-ti jamkovým hřištěm “Wallerbach”. Všech 27 jamek má svůj vlastní charakter: Návrhář Jeff Howes dokázal chytře integrovat potoky a terén, mýtiny a skalní útvary do impozantní krajiny. Pestré alpské podhůří přirozeně určuje rytmus plavebních drah a zelených krajin.

Není proto divu, že Golfclub Adamstal byl pětkrát odborným porotcem zvolen rakouským golfovým hřištěm a již počtvrté v on-line průzkumu (Golf Guide Award) patří mezi 2 nejoblíbenější golfová hřiště v Evropě. Od roku 2002 patří Adamstal také mezi špičková golfová hřiště.

“Mistrovské hřiště” Golf clubu Adamstal je docela sportovní: Odborníci z European Challenge Tour si toho všimli, kteří zde několikrát vystupovali. Díky až pěti slevám na jamku je hřiště stále pro golfisty všech úrovní. Další plus: jak „Championship Course“, tak 9-ti jamkové „Wallerbach“ jsou plně kompatibilní s e-cartem – výzvou by také měla být radost.

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!