Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá
Hotel Bystrá

Hotel Bystrá

Popis

Hotel Bystrá *** je situován na začátku atraktivního turistického střediska Národní park Nízké Tatry v klidném a nádherném prostředí Bystrianské doliny. Tato oblast je často označována jako jižní strana Chopku. Naší nabídkou a rozsahem služeb uspokojíme požadavky i náročnější klienty.

Jsme zaměřeni na nabídku wellness a relaxačních služeb pro rodiny s dětmi, páry, jednotlivce, tak pro skupinové a firemní pobyty během celého roku. Prostorné pokoje s nádhernou scenérií a výhledem na Nízké Tatry jsou zárukou potřebného komfortu.

Vodní a saunový svět s velkorysou rozlohou 2000 m2 poskytuje návštěvníkům nadstandardní relax. Po dobrém relaxaci jistě padne vhod osvěžující nápoj v našem útulném lobby baru, kulinářské zážitky na vás čekají v příjemné atmosféře restaurace a zimní zahrady. Ubytování poskytujeme v 39 komfortně a moderně zařízených pokojích.

Přejeme příjemný pobyt v Hotelu Bystrá ***.

Čvc 28, 2019
9.2
10
Vynikající!

Ubytování v hotelu Bystrá

Super moderní luxusní hotel a ubytování. Doporučuji

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvc 04, 2019
9.8
10
Vynikající!

Ubytování v hotelu Bystrá

krásné a klidné prostředí, ochotný a vstřícný personál, chutná a bohatá strava, welnes naprosto bezchybný, čistota na úrovni, můžeme doporučit

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
2340
3250

Statistiky

111 Zobrazení
2 Hodnocení
3 Oblíbených
3 Sdílení

Mapa