Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis
Hotel Kleis

Hotel Kleis

Popis


Hotel Kleis je čerstvě otevřený, a my jsme nadšení, jak je stále cítit novotou. Nečekejte žádné výstřelky v podobě extravagantního nábytku nebo barevných tapet na stěnách. Celý interiér je zařízen v severském stylu. Dřevěný nábytek, odkryté trámy, důraz na bílou barvu. Za nás je tohle osvědčená klasika, která funguje za všech okolností. Navíc když si k tomu přidáte ochotný a milý personál, „neomezené“ množství piva, a to vše jen kousíček za Prahou, v srdci Lužických hor.

V hotelu vám jsou k dispozici pokoje pro jednu osobu, dvoulůžkové pokoje, apartmány se dvěma ložnicemi nebo velký apartmán až pro šest osob. Žádný zbytečný nábytek, přesto vše, co v pokoji potřebujete. Navíc velká okna ve všech prostorech, přidávající prostředí na čistotě a vzdušnosti. Ke všem pokojům náleží samostatná koupelna se sprchovým koutem, toaletou a přírodní kosmetikou Botanica. My jsme se zamilovali do velkého apartmánu o dvou ložnicích a odděleným obývacím prostorem s televizí.

Hotel je skvělým místem pro pořádání firemních teambuildingů, ale i pro páry nebo rodiny s dětmi. Říkáte si, jak byste strávili volný den v Kleisu? Zahrajte si paintball u rybníka, projeďte se na čtyřkolkách nebo využijte možnosti zastřílet si z airsoftové zbraně. Rozhodně ale zajděte na exkurzi pivovaru, a to rovnou s ochutnávkou. Vyberte si tak, zda vám chutná víc jedenáctka Hvozd nebo třeba dvanáctka Klíč, a to si dopřejte večer v restauraci, která vaří výhradně českou
kuchyni. A my musíme říct, že výborně.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování za 1 noc.
1400
3500

Statistiky

72 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
4 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!