Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura
Hotel Chateau Clara Futura

Hotel Chateau Clara Futura

VÍTEJTE NA ZÁMKU 21. STOLETÍ

Popis

Hotel Chateau Clara Futura je zámecký hotel 21 století. Zažijte nezapomenutelné setkání minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Renesanční zámecký objekt s překrásnou kaplí, obklopený relaxačními zahradami a nabitý moderními technologiemi najdete v dosahu MHD i taxi, ale bez zatěžujícího ruchu centra Prahy.

Ubytujte se, oslavte u nás významnou událost, a nebo jen zajděte na oběd či večeři. Nebudete litovat: občerstvíme Vás pochoutkami evropské kuchyně s prvky tradiční a poctivé francouzské gastronomie, připravených z čerstvých, lokálních surovin. Nabídneme vína přesně dle ideální harmonie chuti.

BYDLENÍ NA ZÁMKU

Zámecký komplex nabízí luxusní ubytování ve 40 dvoulůžkových pokojích pěti kategorií: 16 pokojů Superior, 10 Deluxe a 12 podkrovních pokojů Comfort. Pro zvláštní příležitosti je určena dvojice tématických apartmá: Svatební apartmá a Arcibiskupské apartmá.

Citlivé designové propojení původních dobových prvků s moderní architekturou jsou dílem ateliéru Šafer a Hájek architekti a ateliéru Mimolimit. Každý pokoj je unikátní, stejně jako hotelové zázemí. Všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi pro maximální komfort bydlení.

RELAXAČNÍ ZAHRADY

Je libo strečink na zelené trávě? Nikým nerušenou relaxaci na zámecké lavičce? Procházku? Piknik na tradiční kostkované dece? Nebo chcete jen z okna svého pokoje pozorovat bezpečně si hrající děti?

Slibte si lásku, úctu a věrnost před Bohem v historické kapli svaté Máří Magdaleny, nebo si svoje ano řekněte během civilního obřadu pod širým nebem v hotelových zahradách Clara Futura. Na Váš první manželský polibek u nás nezapomenete.

ZÁŽITKOVÁ ZÁMECKÁ KUCHYNĚ

Naši kuchaři v krásné zámecké restauraci s kapacitou až pro 80 hostů a letní zahrádkou pro 60 hostů jsou připraveni vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům nebo naplnit specifická přání nejmenších hostů. A pokud by se Vám přece jen nechtělo opustit pokoj, nevadí. Sladké, slané, studené nebo teplé – vybrané občerstvení přineseme až za Vámi. Rádi připravíme i příjemné posezení, obchodní jednání nebo oslavu v prostorách restaurace. Stačí si přát.

Čvn 13, 2019
9.2
10
Vynikající!

Zámek Hotel Chateau Clara Futura

Velice doporučuji. Příjemný personál, pokoje vynikající. Restaurace super. Ceny na spodní hranici. Pro více účastníků možno domluvit prohlídku vedle stojícího Evropského laserového centra. Pusobive zpracovani a rekonstrukce objektu. Nenasilme reseni pudnich prostor. Vzrusujici tektonika budovy i spletita zakouti. Kdyby byla k dispozici wellness, byloby obsazeno rok dopredu.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za pokoj / noc
2200
14900

Statistiky

115 Zobrazení
1 Hodnocení
2 Oblíbených
1 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!