Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna
Statek Salajna

Statek Salajna

Rodinný penzion

Popis

Statek Salajna pochází z roku 1802 a sloužil jako typická zemědělská usedlost k chovu hospodářských zvířat. Všichni původní majitelé byli německé národnosti.
Nynější majitelé získali statek v roce 2004 v dražbě a začali s následnou a velmi náročnou rekonstrukcí. V současné době je zde krásné ubytování ve zrekonstruovaných pokojích, ale pokud jste odvážné povahy, můžete si vyzkoušet i spaní na seně.
Statek je vybudován s neuvěřitelným citem a precizností. Z každého kusu nábytku i zařízení bude každému úplně jasné, s jakou pečlivostí byl vybírán a že má svou historii. Poskytuje komfortní ubytování, možnost pořádání oslav, relaxaci v prostorách rozlehlé zahrady s rybníkem a potokem a hlavně citlivou krásu vloženou i do nejmenšího zákoutí. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek. Dětské postýlky a jídelní židličky jsou tu samozřejmostí.

Statek je vybudován s neuvěřitelným citem a precizností. Z každého kusu nábytku i zařízení je všem úplně jasné, s jakou pečlivostí byl vybírán a že má svou historii.
Poskytuje komfortní ubytování, možnost pořádání oslav, relaxaci v prostorách rozlehlé zahrady s rybníkem a potokem a hlavně citlivou krásu vloženou i do nejmenšího zákoutí.
Součástí statku jsou tři budovy, které tvoří téměř uzavřený dvůr. V hlavní, hrázděné budově se nachází penzion. Druhá budova, která kdysi sloužila jako stáj, je prozatím nevyužívaná, ale do budoucna zde majitelé plánují zřízení wellness. Třetí budova je otevřená kolna, kde je umístěna malá expozice starého zemědělského, řemeslného a domácí nářadí a náčiní.

V penzionu jsou dva mezonetové apartmány, dva samostatné pokoje a velká společenská místnost. Celková kapacita je 18 lůžek. V apartmánech naleznete ložnici pro tři osoby, obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládacím gauče.
K dispozici vám je i plně vybavený kuchyňský kout a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a toaletou.

Kolem statku je oplocená zahrada s venkovní posezením, táborovým ohništěm, potokem a rybníkem, který je k dispozici na rybaření. Úlovek si pak můžete na místě přímo ogrilovat. Můžete se projít v lese, který je známý pro možnost sbírání borůvek, jezdit na kole po cyklostezkách, které začínají v přímo v obci nebo si procvičovat jízdu na in-line bruslích.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc. Možnost pronájmu celého objektu.
440
650

Statistiky

163 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
1 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!