Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12
Chalet 12

Chalet 12

Místo pro vaší klidnou a stylovou dovolenou

Popis

Neslyšeli jste dosud o pojmu chalet a říkáte si, co to znamená? Jedná se o horské dřevěné domy pro větší skupiny lidí. A tahle horská chata se nachází v Harrachově, v srdci Krkonoš. Uprostřed města a veškeré občanské vybavenosti, ale přesto daleko od hluku v dokonalém soukromí. A proč Chalet 12? To už musíte zjistit sami přímo na místě činu.

Chalet 12 je skvělou ukázkou skloubení přírody a luxusu. Jelikož se chata pronajímá pouze jako celý objekt, budete tu mít soukromí a najdete v něm vše, co potřebujete. V přízemí máte k dispozici plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a prostorným obývacím pokojem, kam se zaručeně vejdete všichni. A když ne, kolem chalupy se rozprostírá veliká zahrada.

Chata, jak jsme už psali, je vhodná především pro větší skupinu lidí – vejde se vás do ní až 10. V prvním patře jsou tak pro vás připraveny tři dvoulůžkové pokoje a koupelna s vanou a toaletou. Druhou koupelnu můžete využít v přízemí chaty. V druhém patře si ustelete v dalších dvou pokojích s oddělenými postelemi. Všechny místnosti jsou minimalisticky zařízeny. Přeci jen, co jiného potřebujete v ložnici kromě postele a malé komody?

Kdo by nemiloval Krkonoše a jejich krásnou přírodu. V okolí Harrachova je nespočetné množství možností trávení volného času, ať už jste milovníky sportu, přírody nebo památek. Můžete tu čas trávit aktivně i relaxovat. Mumlavské vodopády, Janské Lázně, Obří důl, muzeum skla v Harrachově nebo třeba pramen Labe.
To je jen malý výčet aktivit, které stojí za to. Vyrážíte-li s dětmi, naplánujte jim den v lanovém centru nebo na bobové dráze a uvidíte, jak večer budou spokojeně usínat. Vy si pak můžete sednout na terasu a ugrilovat kus dobrého masa.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za pobyt na 1 noc.
10000
20000

Statistiky

72 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!