Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky
Villa Hrušky

Villa Hrušky

Popis

Villa Hrušky vyrostla ve vinařském kraji, na místě se silnou kulturní tradicí i osobními vazbami. Zruční řemeslníci vytvořili pod vedením architektů Petra Pelčáka a Lenky Vořechovské prostředí s neobyčejnou atmosférou. Všudypřítomná pozitivní energie, klid uzavřeného prostředí a péče ve standardu boutique penzionu vytváří srdečnou a neformální atmosféru, která ve Vás zapálí jiskru jihomoravského temperamentu.

Představte si kouzlo prázdnin u babičky na venkově … spojení hřejivého tepla domova, pohody, srdečné pohostinnosti a hotelového komfortu. Soulad propojení dřeva, skla, cihel a starožitností současnou moderní formou. Místo, které Vám dovolí zapomenout na hektický život a každodenní starosti.

Villa Hrušky nabízí devět jedinečných dvoulůžkových pokojů, kdy interiér každého pokoje je vybaven nábytkem, jenž byl vyroben výjimečným truhlářem panem Pavlem Bartošem z Velkých Němčic a doplněn původním originálním nábytkem, který pro nás zrestauroval a opravil Restaurátor Roman Slaný. Stěny pokojů ozdobila originálními válečky akademická malířka Lenka Pilařová z Brna. Všem detailům byla věnována velká pozornost, za což patří velký dík zejména architektce Lence Vořechovské. Ve Ville najdete například český nábytek od Jindřicha Halabaly, fotografie a obrazy Vladimíra Židlického nebo světla od Ingo Maurera.

Všechny pokoje mají vlastní koupelny a jsou vybaveny multimediálními televizemi s internetem. Pokoje i ostatní prostory Villa Hrušky jsou nekuřácké, domácí ani jiná zvířata nejsou povolena. Samozřejmostí je Wi-Fi v celém areálu.

Čvc 12, 2019
9
10
Vynikající!

Villa Hrušky

Apartman je uzasne prostorny, moderne vybaveny a cisty. Vsem vrele doporucujeme

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za ubytování na 1 noc.
2500
4000

Statistiky

226 Zobrazení
1 Hodnocení
4 Oblíbených
2 Sdílení

Mapa