Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda
Hotel Rotunda

Hotel Rotunda

Spali jste už v oblacích?

Popis

Pokud jste milovníci hor, jedinečné vysokohorské atmosféry a dobrodružství, pak právě vás zve Hotel Rotunda ke hvězdám. Nachází se totiž ve výšce 2 004 metrů nad mořem přímo na vrcholu Chopka a díky své výjimečné poloze je tak nejvýše položeným hotelem ve střední Evropě. Kousek ráje pro všechny, kdo sní o probouzení se v oblacích.

Hotel Rotunda je dokonalým příkladem ski-in / ski-out resortů, tedy hotelů v natolik těsné blízkosti sjezdovek, že se do nich dopravíte bez sundání lyží. Výhodou tohoto ubytování na samém vrcholu hor je ten slastný pocit první ranní jízdy na čerstvém manšestru, aniž byste nejprve museli vyjet lanovkou nahoru.

Ubytovat se můžete v jednom ze tří pokojů Deluxe a užít si tak dostatečné soukromí na exkluzivním místě. Komfortní a moderně zařízené pokoje v horském stylu jsou orientované na východ a z balkonu si tak každý naplno vychutná výhled na panorama Vysokých Tater. Pro páry je připravena manželská postel, ale každý pokoj má ještě palandu s dalšími dvěma lůžky. Součástí je také vlastní koupelna se sprchovým koutem, včetně vybavení jako je fén a hotelová kosmetika.

Z postele vás vyženou první paprsky vycházejícího slunce a vůně čerstvé kávy a snídaně, kterou vám naservírují v panoramatické restauraci Rotunda. Pak už se jen stačí přezout do lyžařských bot a pokořit bílé pláně zimního střediska Jasná. Chybějící wellness služby na vrcholu bohatě zastoupí široká nabídka v údolí. Letní sezona nezaostává za tou zimní a horská příroda láká k túrám i cyklo výletům.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování za 1 noc. Přepočteno z EUR dle aktuálního kurzu.
3700
5000

Statistiky

819 Zobrazení
0 Hodnocení
40 Oblíbených
19 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!