Hotel Roosevelt Litoměřice
Hotel Roosevelt Litoměřice
Hotel Roosevelt Litoměřice
Hotel Roosevelt Litoměřice
Hotel Roosevelt Litoměřice

Hotel Roosevelt Litoměřice

Popis

Rodinný hotel Roosevelt Litoměřice se nachází v klidné části, přesto pár minut od centra města. Svým hostům poskytuje ubytování v Litoměřicích , snídani ve formě bohatého studeného a teplého bufetu, internetové Wi-Fi připojení jak na pokojích tak v celém objektu a parkování přímo v areálu hotelu.

Komfortně zařízené pokoje Vám poskytnou dostatek prostoru i soukromí. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a toaletou, satelitní TV a malým posezením. Fén je k zapůjčení na recepci zcela zdarma. Rádi by jste sebou vzali i svého mazlíčka? To nebude žádný problém!

Hotel Roosevelt v Litoměřicích nabízí mnoho doplňkových služeb jak pro individuální klientelu tak pro skupiny či firmy. Samozřejmostí je parkování, snídaně i Wi-Fi připojení. Skupiny a firmy můžou využít možnost doobjednání polo či plné penze. K dispozici je společenská místnost a úschovna kol pro všechny hosty.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1290
1790

Statistiky

165 Zobrazení
0 Hodnocení
2 Oblíbených
4 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!