Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie
Pension Birdie

Pension Birdie

Popis

Ať už jste na cestách za prací či na výletě nebo dovolené a hledáte ubytování v naší lokalitě, penzion Birdie Vás určitě nezklame. Nabízíme Vám 23 pokojů v rustikálním stylu z nichž 19 je dvoulůžkových, 2 jednolůžkové a 2 apartmány. Jeden z dvoulůžkových pokojů je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou a satelitní televizí. V případě, že by jste rádi stylovější ubytování, máme pro Vás připraveny i pokoje vybavené luxusním nábytkem z vyřezávaného masivního dřeva. Protože chceme, aby se u nás dobře cítil každý, včetně početnějších rodin, najdete v Birdie také dva apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi.
Při speciálních příležitostech Vás určitě mile překvapíme například svatebně vyzdobeným pokojem, na který Vám zůstanou jen ty nejhezčí vzpomínky.

Samozřejmostí je i možnost využití bezplatného parkování přímo v areálu penzionu. Parkoviště není hlídané a má omezenou kapacitu pro 10 vozů.

Čvn 23, 2019
9.2
10
Vynikající!

Penzion Birdie Pardubice

Personál byl milý a vstřícný. Posezení na zahrádce velice příjemné-v zeleni a soukromí. Uvítali jsme možnost parkování ve dvoře. Velice jsme si užili i solnou jeskyni, která byla 1x v ceně pobytu. Strava byla výborná, pouze nedělní snídaně byla z části horší, ale i tak velký výběr a spokojenost. Hluk od vlaku či silnice byl minimální, jelikož jsme měli pokoj směrem do druhého dvora. Okolí i vnitřní prostory čisté.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1390
4990

Statistiky

140 Zobrazení
1 Hodnocení
1 Oblíbené
2 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!