Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata
Konopindova chata

Konopindova chata

Popis

Konopindova chata se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou v lokalitě Vysoký svah. Jedná se o malebné místo, kde můžete strávit nikým nerušenou dovolenou v úplném soukromí. Vhodné pro rodiny s dětmi.
Chata byla postavena v roce 1927. V roce 2017 prošla kompletní rekonstrukcí splňující nejvyšší nároky na komfortní ubytování. Chata se pronajímá jako celý objekt a majitel není po dobu pobytu přítomen.
Pro vaše ubytování jsou připravené tři prostorné, stylově zařízené pokoje po čtyřech lůžkách. Jedna místnost se nachází v přízemí s kulečníkem a další dvě v prvním patře. Kapacita chalupy je celkem 12 lůžek.
Obývací pokoj je propojen s kuchyní barovým pultem. Nachází se zde smart TV se satelitem, pohodlný gauč a velký stůl pro 12 osob. V celém objektu je možnost Wifi připojení.
Kuchyně má vše co je v moderní kuchyni k vaření třeba. Vaří se na plynovém sporáku s elektrickou troubou a k dispozici je lednice, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí, rychlovarná konvice, presovač na kávu, topinkovač a mnoho dalšího vybavení včetně hrnců, pánví, talířů, příborů, sklenic, hrnků, atd…
V přízemí se dále nachází koupelna s vyhřívanou podlahou se sprchovým koutem a dvě samostatná WC. V patře je k dispozici mycí kout.
O dostatek teplé vody a tepla se postará moderní plynový kotel. Pro zimní období je připraven velký sušák bot. Pro ubytované je k dispozici prostorná lyžárna, která v letním období slouží jako úschovna kol.
V letních měsících je možnost parkování u objektu po zakoupení jednorázového povolení k vjezdu. V zimním období je možné zaparkovat v centru na hlídaném parkovišti a využít skůtr TAXI

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za pronájem celého objektu. Více informací viz. webové stránky.
25000
36000

Statistiky

166 Zobrazení
0 Hodnocení
2 Oblíbených
1 Sdílení

Mapa