Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf
Hotel Biograf

Hotel Biograf

V centru města Písku

Popis

Hotel Biograf se nachází v budově bývalého kina v centru Písku a nabízí tradiční restauraci, která láká na klasické české pokrmy, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma.
Pokoje mají moderní dřevěný nábytek, koupelnu s proskleným sprchovým koutem nebo vanou, toaletními potřebami a fénem, satelitní TV, trezor a telefon.
Hotel stojí 1 km od kamenného mostu v Písku, kousek od wellness centra a 6 km od golfového klubu v Kestřanech.

Hlavní budova nabízí 28 dvoulůžkových pokojů typu Standard a Deluxe. Všechny pokoje jsou vybaveny funkčním nábytkem tak, aby splnily Vaše požadavky. Klidný a příjemný spánek je zajištěn tuhými matracemi s kvalitními lůžkovinami. Pokoje jsou vybaveny TV, VoIP telefony, Wi-Fi, trezorem a minibarem. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou se sprchou nebo vanou. Dva z těchto pokojů jsou bezbariérové. Deset pokojů typu Standard je vybaveno pohovkou a je zde možnost jedné přistýlky. 8 pokojů typu Deluxe je navíc vybaveno klimatizací a zatemňovacími závěsy.

Ve vedlejší budově jsou k dispozici pokoje typu Superior a 3 luxusní apartmány. V tomto bezbariérovém bloku jsou všechny pokoje klimatizovány. Na pokojích najdete minibar, zatemňovací rolety, protihluková okna a dveře, trezor, VoIP telefon, Wi-Fi a TV.

Na přání je možné připravit na pokoj dětskou postýlku (vhodná pro děti do 2 let) zdarma. Za poplatek rovněž zajistíme vyprání a vyžehlení Vašeho prádla. Všechny naše pokoje jsou striktně nekuřácké.

Recepce hotelu je našim hostům k dispozici non stop. Kdykoliv na nás proto můžete směřovat svá přání, dotazy a požadavky. Přijímáme platební karty Visa, American Express, MasterCard a Maestro nebo je možná přímá platba jak v českých korunách, tak v eurech. Na recepci je také možnost zakoupení drobných hygienických potřeb, pohledů a map.

Čvn 22, 2019
9.8
10
Vynikající!

Hotel Biograf - Písek

Krásný hotel s dobrým jídlem v pěkném prostředí. Velmi sympatický personál

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Kvě 29, 2019
9
10
Vynikající!

Hotel Biograf v centru Písku

Hotel v centru Písku! Určitě dobře vedený. Všude čisto, přestože na pokoji by se pár drobností našlo, tak na služební přespání vše v pořádku. Musím ale dát plus personálu. Velmi milí v každou hodinu. V dnešní době se to jen tak nevidí. Pokoje velmi pěkné a čisté. Snídaně bohatá s velkým výběrem. Cena vyšší, avšak prostředí hotelu velice pěkné a opravdu biograficke:)

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 3 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za ubytování na 1 noc. Hotel nabízí zvýhodněné ubytovací balíčky.
1600
3000

Statistiky

71 Zobrazení
2 Hodnocení
4 Oblíbených
4 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!