Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel
Hotel Tevel

Hotel Tevel

Popis

Touto cestou si dovolujeme přivítat Vás na stránkách našeho hotelu Tevel v Sládkovičovu. S radostí Vám poskytneme následující služby: ubytování v komfortně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky), pokoje s bezbariérovým přístupem a apartmány s příslušenstvím (kompletní sociální zařízení, klimatizace, TV se satelitním připojením, telefon a internetové připojení), stravovací služby v restauraci s kulinářskými specialitami, kavárenské služby (s pestrou nabídkou značkových vín, destilátů a míchaných nápojů).

Na uspořádání různých společenských akcí a obchodních jednání, školení jsou k Vám k dispozici salonek s kapacitou 25 osob, přednášková místnost s kapacitou 60 osob, kongresová hala č.1 s kapacitou 180 osob, která je vhodná pro pořádání banketů, rozlučkový večírků, svateb a narozeninových oslav, a kongresová hala č.2 s kapacitou 328 osob se špičkovou projekční audiovizuální technikou a ozvučením.

V prostorách hotelu se nachází pobočka Slovenské spořitelny a kadeřnictví. Před hotelem se nachází parkoviště a na dětském hřišti v těsné blízkosti hotelu se mohou pobavit i Vaše malé ratolesti.

Tříhvězdičkový Hotel Tevel Vám nabízí ubytovací služby v moderním stylu s kapacitou 50 základních lůžek v jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu, WC, minibar a možnost připojení na internet (WIFI). K dispozici jsou i pokoje pro zdravotně postižené a klimatizované pokoje. Pro náročnější klientelu hotel nabízí apartmány, přizpůsobené i pro potřeby menších obchodních jednání. Součástí ubytování jsou bohaté bufetové snídaně s více teplými jídly.

Název hotelu “Tevel” pochází z 13. století a jeho původ se váže k raně středověkých osadě Tevel, která se původně nacházela v lokalitě mezi nynějším Sládkovičovo a Velkými Ulan, později však byla zpustošena a vypleněna tatarský kmeny.

Čvc 28, 2019
8.8
10
Velmi dobré!

Hotel Tevel

Skvělé ubytování, doporučuji

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování za 1 noc. Cena přepočtena z EUR dle aktuálního kurzu.
1100
2340

Statistiky

159 Zobrazení
1 Hodnocení
3 Oblíbených
3 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!