Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central
Hotel Central

Hotel CentralOvěřeno

Místo, kde se dějí zázraky!

Popis

Slovenské lázně Smrdáky leží 80 km na severozápad od Bratislavy, hlavního města Slovenska, v blízkosti česko-slovenské hranice. Přírodní léčebné prameny jsou celosvětově proslulé díky přírodní minerální vodě s unikátním složením, bohaté na sirovodík, a díky léčivému bahnu s obsahem síry.
Podle legendy byly minerální prameny objeveny v 16. století pastýřem, který po vykoupání svých bolavých nohou ve slané vodě s nezvyklým ostrým zápachem zjistil, že se zázračně uzdravil. Zprávy o léčivé síle pramenů se velmi rychle rozšířily a lidé přicházeli i zdaleka, aby zde našli uzdravení.
Zdejší heslo je velmi výmluvné: „Nenechejte svou kůži trpět!“ Nikde na světě totiž neexistují jiné lázně, které by byly tolik účinné v léčbě různých kožních onemocnění. Pohodlný dvouhvězdičkový Hotel Central se nachází u vchodu do lázeňského komplexu a jeho hosté mohou využívat všechny služby nabízené nedalekými lázněmi Smrdáky.

Pohodlný wellness Hotel Central nabízí ubytování ve 35 pokojích typu Standard nebo Superior. Pokoje jsou kompletně vybavené, aby zdejší lázeňský pobyt byl opravdu dokonalý. Z pokojů je krásný výhled na poklidnou slovenskou krajinu: pohled na zelené stromy a čistě modré nebe je osvěžením pro tělo i duši.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Cenové rozmezí

Cena ubytování za 1 noc
1580
3000

Statistiky

88 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!