Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir
Penzion Thir

Penzion Thir

Popis

Milovníci vína by se měli zastavit v Táboře, kde na ně čeká unikátní vinný bar, který nabízí přírodní, naturální a biodynamická vína.
Potkáte tu spontánně kvašená vína, vyrobená bez zbytečných zásahů. Právě taková vína prý přinášejí pravdivou informaci o místě svého původu a schopnostech vinaře. O výběr vín se stará Honza Čulík a všechny vinaře, jejichž vína zde prodávají, tu osobně znají.

Součástí pensionu je i restaurace. Hlavní důraz se tu klade na lokální suroviny. Ty do Thiru dodává zhruba desítka pěstitelů a chovatelů z okolí Tábora. Mangalice od pana Civína, hovězí z farmy Liška, zelenina od Antušků, pana Kořénka či Mlýnce, mléčné výrobky z Bláhova dvora, kozí sýry od Burziků a další pracovití sedláci jsou hlavními hvězdami zdejší kuchyně.

Ve druhém a třetím patře je penzion, kde si můžete vybrat z nově zrekonstruovaných pokojů.
TY mají velkoryse řešené koupelny,dřevěné podlahy a velkou postel.
Užijete si přenocování v historické budově, kde uvidíte klenuté stropy či výhledy na střechy táborských domů.

Přes den se projděte po městě, jehož centrum je památkovou rezervací. Tábor byl založen husity a památky po nich najdete po celém městě. Navštívit můžete Husitské muzeum, Starou radnici i věž Kotnov. V létě se můžete vykoupat v rybníku Jordán, kde mají krásně zrekonstruovanou pláž. Okolí Tábora je plné dalších cyklistických a turistických cílů. A večer si vychutnejte v místní vinném baru.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za 1 noc dle počtu ubytovaných.
1300
4500

Statistiky

764 Zobrazení
0 Hodnocení
33 Oblíbených
67 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!