HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy
HaRdy

HaRdy

Cognac & Pension

Popis

Co mají společného víno a koňak, tedy správně cognac? Oba lahodné nápoje se přeci dělají z vinné révy. A tak je vlastně umístění prvního cognacového penzionu právě na jižní Moravě logické.
Majitelům se podařilo spojit dvě významné kultury a vznikl penzion Hardy, který kromě vybraných vín z jižní Moravy nabízí též exkluzivní cognacovou galerii.
Téma tohoto vzácného nápoje se v penzionu odráží všude, protože majitelé chtějí každého svého hosta přenést do jižní Francie. A aby zážitek hostů byl dokonalý, je penzion vybavený prvotřídními kousky, ať už se jedná o prosklený sprchový kout či kvalitní kávovar.

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích, nebo ve tří či čtyřlůžkovém apartmá. Některá apartmá mají přístup na střešní terasu. Pro ty nejnáročnější hosty je tu pak pokoj Royal, který je vybaven krásnými doplňky. Budete tu hýčkáni spánkem jako v bavlnce na rozložitém lůžku s velmi kvalitní matrací. Všechny pokoje pak mají koupelnu vybavenou luxusní kosmetikou Bvlgari a koupelnovými spotřebiči.

Načerpejte novou energii, nechte se ukonejšit venkovským klidem a dejte si sklenku vína na dobrou noc. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu v místní cognacové galerii, která nabízí to nejlepší, co se zářivě zlatavého cognacu týče. Majitelé mají osobní vztahy s francouzskými producenty, a tak zde ochutnáte prvotřídní cognac.
Proškolený personál vám pak poradí, jak si dopřát ten nejlepší zážitek. A protože penzion leží v hlavním městě vína – ve Valticích, nezapomínejte tedy ani na ochutnávky vína. A abyste jen nepili, vydejte se na výlet. Třeba do Lednicko-Valtického areálu, který patří na seznam světových památek UNESCO. Taky navštivte Valtický zámek a barokní kaple Nanebevzetí Panny Marie. Nedaleko Lednicko – Valtického areálu se rozkládá další památková oblast přírodního charakteru, Pálava.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
1800
3600

Statistiky

51 Zobrazení
0 Hodnocení
3 Oblíbených
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!