Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club
Beroun Golf Club

Beroun Golf Club

První neveřejný golfový klub v ČR

Popis

Golf Club Beroun – Autorem 6.078m dlouhého hřiště (USGA CR 72, Bogey SR 136) je kanadský architekt Les Furber, ve svých začátcích dlouholetý spolupracovník Roberta Trent Jonese sr., který je označován za otce moderního pojetí golfových hřišť. Les Furber, člen asociace amerických golfových architektů, je autorem desítky realizovaných projektů v USA, Kanadě, Švýcarsku a Německu. Mezi jeho nejzajímavější práce patří první 18ti jamkové hřiště na Kubě (Varadero Golf Club).

Design berounského hřiště nese typický rukopis svého autora, tj. viditelnost všech dopadových ploch, možnost strategického rozhodnutí mezi riskantní, přímočarou cestou k jamce nebo delší, ale bezpečnou cestou bez rizika. Hřiště prověří profesionálního hráče nebo amatéra s nízkým hendikepem, ale přinese radost i rekreačnímu nebo začínajícímu hráči. Obzvláště ženy ocení umístění svých odpališť, které umožňuje dostat se elegantně první ranou na fervej i na těch nejtěžších jamkách.

Zázemí resortu tvoří rozsáhlý klubový dům s rodinnou nekuřáckou restaurací, klubem (bez přístupu dětí), hotelem (7 dvoulůžkových pokojů, 2 pokoje De Luxe s vlastní vířivkou), wellness (2 vířivky, sauna, masérna, fitness, venkovní bazén). V klubovém domě je také konferenční sál pro 60 osob a exkluzivní Executive Club pro soukromá jednání nebo uzavřenou společnost. Recepce klubového domu zajišťuje všechny běžné služby pro naše hosty včetně dopravy z mezinárodní letiště Václava Havla vlastním minibusem (25 min.) nebo smluvní helikoptérou (9 min.) na heliport v areálu resortu.

Areál navazuje přímo na královské město Beroun s historickým centrem s mnoha hospůdkami a restauracemi s typickou českou nebo mezinárodní kuchyní. Město disponuje mnoha dalšími možnostmi k rekreaci – aquaparkem, několika tenisovými, squashovými a bowlingovými areály, skate parkem, on-line okruhem nebo cyklistickou stezkou podél řeky Berounky, která vede až k nejznámějšímu českému hradu Karlštejn (8 km).

Beroun Golf Club – to je golf, relax a komfort. A stojí za návštěvu.

Čvc 12, 2019
9
10
Vynikající!

Golfové hřiště v Berouně

Golfové hřiště mě překvapilo svým dokonalým položením a příjemnou hratelností. Celkově krajina působila velice relaxačně což osobně na golfu mám moc ráda. Hřiště splnilo mé očekávání, moc jsem si to užila, ráda se opět vrátím.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Kvě 10, 2019
7.8
10
Dobré

Beroun golf

Špičkový resort s velmi pěkným zázemím, pojat velmi velkoryse. O to víc mne zarazilo že nemají míčky s logem ani jako upomínkový předmět. Doporučovat tento resort je zbytečné protože je pro běžného golfistu nedostupné výjma turnajů.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Kvě 09, 2019
7.8
10
Dobré

Golfove hriste Beroun

Bohuzel hriste je neustale rozpracovane. Priroda krasna, prostredi take, ale proti privatni casa serena je beroun proste normalni hriste

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Otevřeno UTC+2

05:00 - 18:00
 • Pondělí
  05:00 - 18:00
 • Úterý
  05:00 - 18:00
 • Středa
  05:00 - 18:00
 • Čtvrtek
  05:00 - 18:00
 • Pátek
  05:00 - 18:00
 • Sobota
  05:00 - 18:00
 • Neděle
  05:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
900
2000

Statistiky

2528 Zobrazení
3 Hodnocení
8 Oblíbených
4 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!