Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun
Kozlovna Beroun

Kozlovna Beroun

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe

Popis

Berounská Čertovka sice není tak slavná jako ta na Vltavě v Praze, tajemné kouzlo má ale i ona. A ne ledasjaké. Dýchne na vás okamžitě, vstoupíte-li do nové dominanty v areálu Zajíčkova mlýna. Vítejte v nově otevřené Kozlovně Beroun.

Interiér všech Kozloven dbá zejména na detaily a navození příjemné atmosféry. Neustále se objevují originální detaily, jež jsou všude kolem vás, počínaje vstupními dveřmi a konče háčky na oblečení. Originální jsou i masivní stoly s kovovými kopýtky, dlouhé lavice s koženým polstrováním, kozlí reliéfy. Hlavními materiály jsou dřevo, kůže a kov.

V Kozlovně Beroun ale jasně dominuje přírodní kámen, který dává zdejší restauraci punc jedinečnosti mezi všemi Kozlovnami. Na vše dohlíží majestátní socha Kozla, symbolu stejnojmenného piva. Koncept Kozloven ale nebyl stvořen pouze k opěvování netradičního užitého designu, ale hlavně pro důstojné servírování Velkopopovického Kozla.

Naší chloubou jsou ale zejména pokrmy české kuchyně. Maso odebíráme přímo od řezníka, nejčerstvější máme i zeleninu od lokálních dodavatelů. Co se dá vyrobit vlastními silami, to si děláme sami.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

09:00 - 21:00
 • Pondělí
  09:00 - 21:00
 • Úterý
  09:00 - 21:00
 • Středa
  09:00 - 21:00
 • Čtvrtek
  09:00 - 21:00
 • Pátek
  09:00 - 21:00
 • Sobota
  09:00 - 21:00
 • Neděle
  09:00 - 20:00

Cenové rozmezí

Cena jídel
100
300

Statistiky

335 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!