Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny
Golf Resort Lipiny

Golf Resort Lipiny

Golf pro celou rodinu

Popis

Golfové hřiště v karvinské oblasti Lipiny bylo oficiálně otevřeno 2. května 2012. Golfové hřiště vzniklo v industriální krajině mezi dvěma činnými šachtami. Území blízko Karviné, kde byly ještě nedávno viditelné následky důlní činnosti. Společnost OKD zrekultivovala a s pomocí fondů Evropské unie na něm vybudovala unikátní sportovní areál pro obyvatele regionu i turisty.

Golf Resort Lipiny (Karviná-Lipiny) je osmnáctijamkový golfový areál, který svou nabídkou uspokojí profesionální hráče i začátečníky.Ve špičkově vybaveném golfovém resortu se nachází devítijamkové Mistrovské hřiště, devítijamkové Veřejné hřiště, osvětlené cvičné plochy pro zdokonalení hry a zajímavě architektonicky řešená restaurace. Dominantou celého areálu je replika těžební věže, ze které je krásný výhled na golfové hřiště.

Golf Resort Lipiny přináší jedinečnou příležitost všem, kteří chtějí vstoupit do krásného světa golfu.

Ceny jsou nastaveny tak, aby se tento sport stal opravdu dostupný široké veřejnosti v Karviné i okolí.
Pro vstup na Mistrovské a Veřejné hřiště nevyžadu­jeme žádné osvědčení (bývalá zelená karta). Nutné je ovšem dodžovat tempo hry a golfovou etiketu.

Říj 20, 2019
8.8
10
Velmi dobré!

Hezké hřiště Lipiny za maličko neadekvátní cenu

Včera jsem zde hrál a cena 900 kč za 18 jamek kdy opakujete 2x 9 mě osobně přijde drahá. Nicméně kvalita hřiště byla fajn, jediné co bych vytkl byli před pár dny aretované greeny. Tj. díry skoro všude, nedalo se téměř rozumně puttovat. Bohužel jsem na toto nebyl na recepci upozorněn. Doufám, že má zkušenost pomůže do budoucna recepci tyto informace sdělovat dříve nežli navštívíte hřiště, nikoli až pak. Recepční pohodová slušná dívka, milá, bez problémů. Jídlo a restaurace nebyla vůbec možnost vyzkoušet, nebo't byla uzavřena pro svatbu. Moc to nechápu, když se jedná o golfové hřiště, že s požadavkem na hloupé kafe jsme byli vyhnáni ven. Toto je zcela špatně. Golfista si platí za hru a servis kolem svatba ho nemusí vůbec zajímat, ale jsme chápaví proto to přehlížím. Nakonec tedy vcelku pěkné příjemné jednoduché hřiště na singl hcp, s vyšším hcp a menší délkou je problematické, nebo't jsou zde asi 4 jamky pro krátké hráče asi hodně obtížně dlouhé. Každopádně doporučuji vyzkoušet.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 19, 2019
9.6
10
Vynikající!

Super golfové hřiště Lipiny

Být začátečník tak rozhodně bych zde trénoval. Bohužel zde lítají míčky sem a tam a jelikož sem mohou lidé bez karty je to docela o zdraví. Jinak golfové hřiště Lipiny hodnotím super.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 2 Sdílení
Kvě 12, 2019
8.8
10
Velmi dobré!

Golf Lipiny

Trenovací i veřejné golfové hřiště je v top stavu (na mistrovském jsem ještě nebyl). krasné prostředí, skvěla kuchyně a vstřícný personál.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Otevřeno UTC+2

06:00 - 17:00
 • Pondělí
  06:00 - 17:00
 • Úterý
  06:00 - 17:00
 • Středa
  06:00 - 17:00
 • Čtvrtek
  06:00 - 17:00
 • Pátek
  06:00 - 17:00
 • Sobota
  06:00 - 17:00
 • Neděle
  06:00 - 17:00

Cenové rozmezí

Green Fee
400
500

Statistiky

1161 Zobrazení
3 Hodnocení
34 Oblíbených
23 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!