Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city
Hotel city.city

Hotel city.city

Popis

Hotel City.city se nachází na okraji Ostravy, které se dříve přezdívalo „ocelové srdce republiky“ a mnoho lidí si ji stále spojuje s průmyslem a továrnami. Před třemi lety zde ale designérka a majitelka hotelu vytvořila architektonicky čisté místo pro designový hotel s netradiční restaurací. Hotel City.city je postaven ve skandinávském stylu, který je plný čistých a otevřených prostorů, skleněných prvků a masivního dřevěného nábytku.

Po vstupu do hotelu ihned narazíte na recepci, kde vás přivítá příjemný personál. Pokud dorazíte v předstihu a nebude pro vás ještě nachystaný hotelový pokoj, recepční vás posadí do otevřené restaurace s velkými okny a otevřenou kuchyní, takže budete mít skvělý pohled na přípravu vašeho jídla.
Stejně jako je netradiční zařízení hotelu, jsou netradiční i jeho služby. Snídaně se podává v dřevěné bedýnce a personál vám ji nechá u dveří na stolku. „Naši návštěvníci si tento způsob snídání oblíbili. Stačí si večer vybrat, který druh snídaně chtějí a ráno se nemusí nikam honit, oblékat se ani jinak zkrášlovat – posnídají v soukromí na svém pokoji“, vysvětluje koncept majitelka hotelu Daniela Hradilová.

Hotel disponuje pokoji pro jednu či dvě osoby až po rodinné apartmány s ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem. Všechny pokoje se nesou v duchu minimalismu, počínaje prostou postelí s dvěma konferenčními stolky a střídmě zařízenou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou konče.
Všechno je tu ale promyšlené do posledního detailu a vy se zde budete cítit jako v designovém ráji.

Díky poloze hotelu na okraji Ostravy, ve čtvrti Přívoz, máte neomezené množství tipů na výlety nebo nejrůznější kavárny s výběrovou kávou a dortíky. Táhne-li vás to večer za zábavou, vyražte na drink do slavné Stodolní ulice.
Navštívíte-li Ostravu s dětmi, doporučujeme zajít do místní zoologické zahrady spojené se safari a botanickou zahradou. Rozhodně nevynechejte ještě výlet do přírody a vydejte se do Chráněné krajinné oblasti Poodří, kde rozhodně přijdete na jiné myšlenky.

Reklama

Dnes Otevřeno UTC+2

04:00 - 19:30
 • Pondělí
  04:00 - 19:30
 • Úterý
  04:00 - 19:30
 • Středa
  04:00 - 19:30
 • Čtvrtek
  04:00 - 19:30
 • Pátek
  04:00 - 19:30
 • Sobota
  04:00 - 19:30
 • Neděle
  04:00 - 19:30

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
1290
3190

Statistiky

104 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
3 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!