Golf klub Hodkovičky
Golf klub Hodkovičky
Golf klub Hodkovičky
Golf klub Hodkovičky
Golf klub Hodkovičky
Golf klub Hodkovičky

Golf klub Hodkovičky

Golfová oáza v Praze

Popis

Golfové hřiště Hodkovičky – za golfem sem dojedete tramvají, vlakem, lodí, na kole i na bruslích.

Golfové hřiště Hodkovičky vzniklo na dobrém místě. Vybrán byl jinak těžko využitelný zátopový prostor u Vltavy, lokalita se zbytky po někdejší betonárce byla zrekultivována, zeleň už tu byla v podobě náletových keřů a vzrostlých stromů. Golfový areál celému místu prospěl zkultivováním zeleně a novými vodními plochami.

Jde o jedinečnou sportovní symbiózu: vedle golfového hřiště vede bruslařská dráha a cyklistická stezka, jsou tu tenisové kurty, vodácký areál, jezdecký areál s koňmi. Vše lemuje železniční trať posázavského pacifiku (nad ní vede i tramvajová trať). Zvláštnost místa dotvářejí i oblouky velkého železničního mostu přes Vltavu, tzv. Mostu inteligence.

Jediným problémem nedlouhého, ale velmi nápaditě designovaného technického golfového hřiště Hodkovičky je to, že některé rány mohou zasáhnout kolemjdoucí a další sportovce. Proto je potřeba být při hře obezřetný.

Jinak ale golf Hodkovičky nabízejí plnohodnotný hráčský zážitek, který je pro golfisty z Prahy navíc snadno dosažitelný. Hřiště se zdá být snadné, ale hned první jamka svou užší fervejí lemovanou stromy jasně ukáže, že tu nelze hrát lehkomyslně.

Mnohde hrozí voda, která ale přispívá ke kráse areálu; k nejhezčím patří polostrovní tříparová jamka č. 2. Je tu dost zrádných bankrů, nedlouhé čtyřpary prověří hráčovu hru do grýnu z méně než sta metrů. Nízká nadmořská výška a teplé pražské klima umožňují hrát na hřišti prakticky celý rok, bývá tu mnoho zájemců a rezervace startovních časů je téměř nutností. I zdejší driving s dvěma protilehlými řadami odpališť patří v Praze k nejpopulárnějším.

Říj 20, 2019
8.6
10
Velmi dobré!

Hodkovičky a jejich 9 tka

Kvalita hřiště mne velmi překvapila, obzvláště v těchto dnech v říjnu. Personál recepce nás maličko zaskočil, myslím že se dá značně zde zabrat, restaurace příjemné posezení, personál restaurace moc fajn. Ceny adekvátní Praze a golfu. Hlavním 10-10 hodnotím ale kvalitu hřiště a jeho servis, moc krásné greny, fairwaye a celkové okolí v příjemném stavu. Sortiment na PRO shopu by chtělo rozšířit, ale to je pouze můj osobní dojem. Cena ok. Závěr - Doporučuji si zahrát i v těchto dnech!

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvc 14, 2019
8.8
10
Velmi dobré!

Hodkovičky golfové hřiště

Skvěle připravené hřiště. Nejde nic vytknout kromě rezervace

Zobrazit více Zobrazit méně
2 To se mi líbí 4 Sdílení
Čvc 12, 2019
9.2
10
Vynikající!
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvc 04, 2019
9
10
Vynikající!

Golfové hřiště Hodkovičky

Krásné a příjemné golfové hřiště

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 27, 2019
8.6
10
Velmi dobré!

Golf Hodkovičky

Hezké hřiště i pro začátečníky jako jsem já. 9 jamek mi zcela vyhovuje, jelikož mám děti nemohu trávit čas déle jak 2 hodiny. Z barandáku je to 10 minut autem.

Zobrazit více Zobrazit méně
2 To se mi líbí 1 Sdílení

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Dnes Zavřeno UTC+2

06:00 - 18:00
 • Pondělí
  06:00 - 18:00
 • Úterý
  06:00 - 18:00
 • Středa
  06:00 - 18:00
 • Čtvrtek
  06:00 - 18:00
 • Pátek
  06:00 - 18:00
 • Sobota
  06:00 - 18:00
 • Neděle
  06:00 - 18:00

Cenové rozmezí

Green Fee
600
1400

Statistiky

1319 Zobrazení
10 Hodnocení
15 Oblíbených
6 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!