Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague
Pytloun Boutique Hotel Prague

Pytloun Boutique Hotel Prague

Designový skvost přímo v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí

Popis

O tom, že pražské hotely neslouží pouze zámožným cizincům a masám turistů vás lehce přesvědčí nově otevřený designový hotel Pytloun. Jeho moderní pokoje vybavené špičkovou technologií a s výhledem na Václavské náměstí poskytují jak zázemí při obchodních cestách, tak i radost všem milovníkům designu.

Pytloun Boutique Hotel Prague je první ze sítě libereckých hotelů Pytloun, otevřený v centru Prahy. Nabízí ubytování v designovém prostředí a vybavené moderními technologiemi. Ve druhém patře se nachází vkusně řešený lobby bar s restaurací, který současně funguje 24 hodin denně jako hotelová recepce. Vše je tu tedy na jednom místě, ať už se chcete ubytovat, dát si odpolední kávu nebo večerní koktejl na baru.

K dispozici je 56 pokojů typu superior, rodinné superior a junior suite, ale ani v jednom případě nebudete litovat. Všechny pokoje jsou světlé a elegantně zařízené v tónech šedé barvy, disponují individuálně regulovatelnou klimatizací a prosklenou koupelnou, ve které vás ohromí vířivá vana nebo automatická toaleta. Případné soukromí poskytnou zatahovatelné závěsy, jak jinak než na dálkové ovládání. Nechybí župany, minibar, TV, trezor na laptop nebo kávový a čajový set zdarma či Nespresso kávovar.

Restaurace Pytloun Boutigue Hotelu Prague nabízí moderní zážitkovou gastronomii netradičním způsobem ve formě tapas. Ochutnat touto formou můžete jak pokrmy české tak i mezinárodní kuchyně. Spolu s vynikajícím jídlem nabízí také bohatý výběr českých i zahraničních vín. Na své si ale přijdou milovníci snídaní, protože tu si tady můžete dát kdykoliv během dne.
V centru hlavního města máte pak jakékoliv aktivity na dosah. Historická i pulzující metropole vám leží u nohou, ať už se budete kochat výhledem z horních balkonů nebo překročíte práh hotelu vstříc novým zážitkům.

Čvn 13, 2019
9.6
10
Vynikající!

Hotel Pytloun Boutigue v Praze

Luxusní hotel Pytloun Boutique jenž je primárně zacílen na zahraniční klientelu. Nemusíte se však bát, česky rozumí, ale občas je čeština vyděsí a chvíli trvá, než se zaměstnanci přepnou do rodného jazyka. Přišlo nám to velice vtipné. Při návštěvě se těšte na luxus a moderní vybavení. I tak nejspíše budete překvapeni.

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
3800
7300

Statistiky

176 Zobrazení
1 Hodnocení
1 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa