Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř
Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř

Twin Chapels Golf Resort Praha Vinoř

Golfové hřiště, kterým kráčela česká historie

Popis

Twin Chapels Golf Resort Praha – Nezapomenutelné místo s pohledem na České středohoří se siluetou hory Říp nebo dvě kapličky lemující svatováclavskou poutní cestu. Obě kaple byly inspirací pro název golfového areálu v Praze (Vinoři).

Twin Chapels – moderní golfový areál, v současné době ve výstavbě, který bude lákat nejen milovníky golfového sportu, ale i milovníky přírody a příjemného prostředí všech věkových kategorií. Lokalita Twin Chapels je atraktivní nejen svou vynikající dostupností ve východní části Prahy, ale také okolní přírodou s výhledem na České středohoří se siluetou hory Říp a pohledy na Vinořský a Ctěnický zámek. Dotekem české historie inspirujícím ke zvolení názvu golfového areálu jsou dvě kapličky ze souboru kaplí svatováclavské poutní cesty vybudované v 17. století na počest poslední cesty knížete Václava. Obě kapličky budou zrenovovány a zpřístupněny veřejnosti.

Twin Chapels je budován na rozloze necelých sto hektarů a zahrnuje dvě golfová hřiště: 18-ti jamkové mistrovské hřiště (championship course) par 72 o celkové délce přes 6450 m z nejdelších z pěti odpališť a 9-ti jamkové hřiště par 34 (executive course/public) o celkové délce přes 2650 m ze zadních ze tří sad odpališť. Filosofie designu hřiště se opírá o princip respektu k okolní krajině a lokálním podmínkám s promyšlenou koncepcí strategického umístění vizuálně atraktivních herních prvků a překážek, které jsou však zároveň velkou výzvou pro hráče. Design hřiště pochází z dílny britské firmy Gaunt Golf Design Limited.

Chloubou Twin Chapels se stane velkorysé tréninkové zázemí pro dlouhou i krátkou hru – driving range o délce 300 metrů s více než čtyřiceti krytými i travnatými odpališti vysokého standardu, plně vybavená místnost pro profesionální trénink a rozsáhlé tréninkové plochy pro krátkou hru. Tréninkové zázemí se nachází v těsné blízkosti klubovny.

Srdcem Twin Chapels bude klubový dům vystavěný v tradičním stylu, v němž nebude chybět restaurace s barem, letními terasami s výhledem na hřiště, klubem pro členy a partnery, ubytováním hotelového typu a dalším nezbytným zázemím, a to jak pro hráče, tak i negolfovou veřejnost. Kapacita parkoviště v blízkosti klubového domu je 200 vozů.

Na projektu objektu klubovny a tréninkového zázemí se podíleli zkušení projektanti firmy Suncad s.r.o. a architekti Ing. Arch. Eduard Cifka a arch. Vladimír Sadílek.

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Green Fee / zatím neuvedeno
500
3000

Statistiky

1125 Zobrazení
0 Hodnocení
30 Oblíbených
14 Sdílení

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!