Golf Club Búřov
Golf Club Búřov
Golf Club Búřov
Golf Club Búřov

Golf Club Búřov

Golf Club Búřov

Popis

Golfový resort Búřov najdete na hřebenu kopce Búřov ve výšce 660 m.n.m. Je součástí areálu Horské chaty Búřov. Rozkládá se na přilehlých loukách o velikosti cca 60 000m2.

Na samém vrcholu kopce Búřov je postavena stylová rozhledna s nádherným výhledem na okolní panorama Beskyd. Z rozhledny také uvidíte na většinu golfového resortu. Přírodní charakter bez zásahů do rázu krajiny má pravé valašské kouzlo.

Aktuálně jsme pro Vás připravili 3 znormované varianty . Členité greeny jsou výzvou pro začátečníky i pro zkušené golfisty. Široké fairwaye často odbíhají do kamarádsky střižených rafů. Překážky na hřišti tvoří travnaté ostrůvky s vyšším porostem, vodní překážky, bunker a dva auty. Pro hráče jsou připraveny 4 varianty znormovaných odpališť (červené, modré, žluté a bílé)
Jsou připravena i oranžová odpaliště pro děti a černá pro zkušené golfisty, ale ty nejsou zatím znormovány.

Resort je ideální pro začínající golfisty, kteří se můžou učit bez spěchu a obav

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Green Fee
100
350

Statistiky

358 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Kategorie

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!