Popis události

PROPOZICE
Kategorie Muži Ženy
HCP 0-12 Bílé Modré
HCP 12,1-24 Žluté Červené
HCP 24,1-54 (36) Žluté Červené
Brutto STBL

Počet turnajů:
Zákl. část 4
Finále 1

Kategorie 24,1-54 se bude hrát s hendikepovým omezením 36 (hráči s vyšším HCP se bude počítat jako by měl 36).

Startovné:
Startovné je ve výši 990,-Kč a zahrnuje snídani formou bufetu před hrou, občerstvení ve hře po 9ti jamkách a po hře oběd. FEE 0,-Kč

Hrací termíny základní části 2019:
květen: 4. 5. – zrušeno
červen: 1. 6.
červenec: 5.7.
srpen: 17. 8.
září: 7. 9.

Finále se bude hrát V SOBOTU 5.10.

Registrace:
Na webu cgf.cz nebo telefonicky na recepci hřiště. Změna termínů a časů vyhrazena. Požadavky na fligthy je možné hlásit na recepci Golf Barbora.

Způsob hry:
Na STBL netto body v rámci průběžných turnajů. Do celkové pořadí však bude započítáván součet uhraných stablefordových bodů netto a brutto.

Žebříček:
Pro zapsání do celkového žebříčku je potřeba odehrát alespoň 1 turnaj základní části. Pro kvalifikaci do finále minimálně 2 turnajů základní části (bude započítáno dvou nejlepších výsledků v základní části).

Bodování:
BMW KOPECÝ GOLF CUP 2019 se hraje na stablefordové body. Průběžné turnaje budou hrány na STBL netto body, vedlejší kategorie na STBL brutto body. Do celkového pořadí se bude započítávat součet těchto bodů.
KAŽDÝ HRÁČ BUDE SOUTĚŽIT V CELKOVÉM ŽEBŘÍČKU POUZE V KATEGORII, VE KTERÉ ZAHAJÍ SVOU ÚČAST NA TOUR.
V rámci jednotlivých turnajů budou hráči soutěžit v příslušných kategoriích dle aktuální hcp.

Ceny:
V každém turnaji série oceňujeme první tři místa v každé kategorii z kolekce BMW GolfSport. V celoročním žebříčku budou oceněni první tři hráči v každé kategorii (součet Stablefordů netto a brutto). Celkovým vítězem za celou sezonu se stane hráč/ka, který/á získá nejvyšší počet bodů (součet Stablefordů netto a brutto).
Hlavní cenou celoroční soutěže bude elektrický vozík a putovní skleněný pohár. Tento pohár se štítkem vítěze bude vystaven v autosalonu BMW KOPECKÝ AUTO v Ústí nad Labem.
Celkovým vítězem celé série se může stát pouze hráč, který bude mít odehráno alespoň 2 turnaje základní části (2 nejlepší výsledky se započítávají) a finále.
V případě rovnosti bodů bude přihlédnuto k výsledku ve finálovém kole. Pokud bude rovnost bodů přetrvávat, pak bude rozhodnuto na základě počtu brutto bodů.

Vložené soutěže:
Na každém turnaji budou vložené soutěže. Longest Drive – muží a ženy zvlášť. Na vybrané jamce paru 3 se bude hrát nereast to the pin – společná.

Turnajová pravidla:
Dle platných pravidel golfu. Vyžadováno je také dodržování místních pravidel.
Každý hráč svým přihlášením do turnaje souhlasí s pořizovaním fotografií během turnaje a jejich následným zveřejněním.

BMW KOPECKÝ GOLF CUP 2019
Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!