Jiří Holý
Jiří Holý
Jiří Holý
Jiří Holý
Jiří Holý

Jiří Holý

Ostřílený golfový trenér, který ví, o čem mluví…

Popis

Jirka Holý golf nejen učí, ale má navíc bohaté herní zkušenosti jako amatér i profesionál. Má status PGA Teaching PRO

V letech 1998–2003 byl členem reprezentace České republiky. Pětkrát se umístil v nejlepší desítce amatérského žebříčku a dvakrát se stal dokonce 2. vícemistrem ČR. Byl také členem vítězného týmu Extraligy družstev.

Profesionálem je od roku 2006. Golf učil na akademii Simona Holmese na Kunětické Hoře a od roku 2011 zakotvil na Black Bridge pod vedením britského kouče Cliva Tuckera.

Na Černém Mostě se hodně věnuje juniorskému golfu. Pravidelně trénuje na dětských kurzech, pracuje s mladými talenty z projektu Junior Group a nabízí individuální dětské tréninky podle požadavků rodičů.

Moderní výukové metody
Jirka už několik let spolupracuje s anglickým profesionálem Clivem Tuckerem, pod jehož vedením zlepšuje svoji výuku.

Pomocí moderních technologií dokáže Jirka provést podrobnou videoanalýzu golfového švihu, přesně definovat příčiny chyb a podle výukové metodiky Cliva Tuckera s Vámi efektivně začít pracovat na jejich odstranění.

„Teprve díky Clivovi a zpomaleným záběrům jsem lépe pochopil základní principy biomechaniky golfového švihu.“ říká Jirka a své znalosti je připraven předat i Vám.

K analýze používá vysokorychlostní fotoaparát Casio a software V1 Golf.

Podrobnosti

Jazykové dovednosti:   
Čestina
Angličtina
Caddy:
NE
Praxe:
2006

Reklama

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Kdy jsem k dispozici

Otevřeno 24/7

Cenové rozmezí

Cena 50 minut pro 1 nebo 2 osoby
1000
1500

Statistiky

616 Zobrazení
0 Hodnocení
4 Oblíbených
3 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!