Popis události

Popis balíčku
Poloha: Golfový resort Chateau des Vigiers naleznete mezi městy Bordeaux a Bergerac, v krásné krajině uprostřed švestkových sadů, vinic, dubových lesů a jezer. Letiště v Bordeaux je od resortu vzdáleno 1,5 hodiny jízdy autem.

Vybavení: Hostům je k dispozici venkovní bazén, fitness centrum, tenisové kurty, spa a wellness centrum. Resort dále poskytuje bezplatné parkování a Wi-Fi připojení. Kolem resortu se rozprostírá 27jamkové golfové hřiště. Chateau des Vigiers produkuje mimo jiné své vlastní víno, které již získalo několik cen. Pro hosty je možné uspořádat soukromé ochutnávky vína na některé ze známých regionálních vinic. Jedinečnost Chateau des Vigiers podtrhuje také ta skutečnost, že hotelová restaurace Les Fresques obhájila již 3 roky po sobě michelinskou hvězdu.

Popis: Resort sestává ze dvou hotelů: Chateau hotel a Relais hotel. Chateau Hotel je umístěn v nádherném statku ze 16. století, hosté si mohou vybrat z individuálně zařízených pokojů, které jsou umístěny ve třech budovách. Relais hotel se nachází v moderní budově, která však zapadá do konceptu tohoto resortu. Je postaven s místních udržitelných zdrojů a je poháněný solární energií.

Cena zahrnuje

7x noc ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Classic
Snídaně
4x green fee na hřiště Chateau des Vigiers Golf

Cena nezahrnuje
Dopravu
Pojištění léčebných výloh

Další informace

Balíček je platný od 1.3.2019 do 30.11.2019
Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj

Štítky

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!