Popis události

Popis balíčku

Poloha:
Tento luxusní 5* hotel se nachází uprostřed velkého parku v Marrakéši. Náměstí Djemaa el Fna, Medina of Marrakech a zahrady Agdal jsou vzdáleny pouhých 10 minut jízdy autem. V blízkosti hotelu také leží nákupní centrum Al Mazar a noční klub Pacha, ke kterým lze bez problémů dojít pěšky. Letiště Marrakech-Menara leží 15 minut jízdy autem od hotelu.

Vybavení:
Kenzi Menara Palace nabízí svým hostům velké spektrum hotelových služeb jako je 24hodinová pokojová služba, hlídání dětí a dětský koutek, parkování zdarma a také zdarma Fi-Wi připojené v celém resortu. Hosté mohou využít svůj volný čas návštěvou hotelového fitness centra, krytého bazénu, tenisových kurtů, wellness centra, sauny nebo masáží. Jednou za pobyt mohou hosté zdarma navštívit saunu nebo hammam. V okolí hotelu naleznete venkovní bazén, sluneční terasu u bazénu nebo rozlehlé zahrady, které jsou jako stvořené pro odpočinek a relaxaci. Mimo jiné v resortu naleznete salon krásy, směnárnu, bankomat, úschovnu zavazadel nebo konferenční prostory.

Popis:
Luxusní 5* resort nacházející se uprostřed krásných zahrad v Marrakeši poskytuje ty nejlepší služby svým hostům. Resort je skvělou volbou pro hosty, které zajímá horké podnebí, slunce a přátelští lidé.
Cena zahrnuje

7x noc ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe Garden View
All Inclusive
1x green fee na hřiště Assoufid Golf
1x green fee na hřiště Samanah
1x green fee na hřiště Palmgolf Ourika (buggy zdarma)
1x green fee na hřiště Royal Palm Golf and Country Club
1x green fee na hřiště The Montgomerie Golf (buggy zdarma)
Transfery na hřiště
Letištní transfery
Cena nezahrnuje

Dopravu
Pojištění
Další informace

Balíček je platný od 1.11.2018 do 31.10.2019.
Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj.

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!