Popis události

Popis balíčku
Poloha: Resort Zala Springs se nachází v krásném prostředí, které je formováno tokem řeky Zala. Apartmánový komplex byl postaven přímo na golfovém hřišti. Břehy jezera Balaton jsou vzdáleny přibližně 25 minut jízdy autem.

Vybavení: Hostům je k dispozici skvělé golfové zázemí, cvičné plochy, prostory clubhousu a restaurace. Oblíbené termální lázně v Hevízu je možné navštívit za pouhých 13 minut jízdy.

Popis: Resort je vhodný pro golfisty, které hledají pohodlné a stylové zázemí, které sousedí s golfovým hřištěm.

Stravování
Hosté se mohou stravovat v moderním clubhousu. V menu naleznete jak typickou maďarskou kuchyni, tak i světové speciality. Restaurace podává špičkové pokrmy a klade důraz na čerstvost a originalitu.

Ubytování
Celkově resort nabízí 28 apartmánů o výměře 30-40 m2. Všechny jsou velice moderně zařízeny. Velká okna prostor prosvětují, navíc poskytují krásný výhled na golfové hřiště. Apartmány mají buď soukromou terasu nebo vstup do zahrady. V interiéru naleznete zabudovaný kuchyňský kout, který je plně vybaven pro přípravu čaje a kávy, nechybí ani mini-bar nebo širokoúhlá televize. Všechny apartmány mají svoji soukromou koupelnu se sprchovým koutem.

Cena zahrnuje
3x noc v dvoulůžkovém pokoji
Snídaně
1x večeře
1x ochutnávka vína
3x green fee na hřišti Zala Springs

Cena nezahrnuje
Pojištění léčebných výloh a storno poplatků
Dopravu
Pobytovou taxu

Další informace
Cena se vztahuje na osobu sdílející dvoulůžkový pokoj
Balíček je platný při rezervaci do 31.5. 2019

Štítky