Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn
Krumlovský Mlýn

Krumlovský Mlýn

Popis

Krumlovský mlýn je jedním z nejstarších objektů v historickém centru Českého Krumlova. První zmínky o mlýně „pod hradem“ pocházejí už ze 14. století. Bývalý mlýn je situován přímo na břehu meandrující řeky Vltavy a nad mlýnským náhonem. Na protějším břehu se nad řeku vypínají skály s hradem a zámkem Český Krumlov.

Kromě ubytování je možné v našem objektu navštívit stylovou restauraci s terasou či bar. Zajímavé je také zdejší Museum historických motocyklů. Energie řeky Vltavy je využívána k výrobě elektřiny ve zdejší malé vodní elektrárně. Tu je možné po dohodě také navštívit. V přízemí pod apartmány se nachází obchod se starožitnostmi a lze využít služeb zdejší směnárny.

Krumlovský mlýn apartmány
V Krumlovském mlýně je v současnosti možné ubytovat se ve dvou apartmánech. Oba apartmány nabízejí výhled z oken na řeku Vltavu, mlýnský náhon i na českokrumlovský zámek. Svým hostům oba apartmány nabízejí romantickou atmosféru historické budovy, jež se snoubí s prvky moderního designu.

Ačkoliv každý z apartmánu nabízí svou jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru, u obou byl při jejich budování a zařizování kladen důraz na kvalitní a estetické zpracování s ohledem na maximální komfort našich hostů.

Oběma apartmánům dominují originální zavěšená letiště s velkými knihovnami vybavenými klasikou české i zahraniční literatury. Samozřejmostí obou apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, myčkou nádobí, sklokeramickou deskou a dalšími potřebnými elektrospotřebiči. Toalety s bidetovou sprškou jsou umístěny u obou apartmánů samostatně.

Vybavení apartmánu odpovídá kategorii First Class ****. Samozřejmostí je uzamykatelný trezor přímo v apartmánech, plochý televizor s televizními i rozhlasovými programy a s internetovým připojením. Na pokoji je k dispozici zdarma WiFi připojení k internetu.

Ke zvýšení komfortu je hostům v apartmánech k dispozici minibar s nabídkou kvalitních nápojů. Hosté mohou také využít nabídky kvalitních zahraničních červených a chlazených bílých vín. Vína jsou spořádána v originálních hand-made stojanech.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za noc
5600
7800

Statistiky

145 Zobrazení
0 Hodnocení
9 Oblíbených
0 Sdílet

Mapa