Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada
Hotel Panská Zahrada

Hotel Panská Zahrada

Moderní ubytování s kouzlem přírody a luxusním vybavením.

Popis

Hotel Panská zahrada nabízí ubytování ve 23 pokojích, včetně svatebního apartmá, které má privátní terasu na střeše budovy. Svatební apartmá je naší chloubou, má plochu přes 40 m2 a nabízí dostatek komfortu ať už pro obchodníka na cestách, nebo nevěstu ve svatební den.

Některé pokoje jsou vícelůžkové, některé mají vlastní vstup na zatravněnou předzahrádku. Tyto pokoje jistě ocení zejména kuřáci, či rodiče s dětmi, které si tak mohou bezpečně hrát v ohraničeném prostoru hotelové zahrádky.

Pro rodiny s dětmi, které potřebují více pokojů máme rodinné pokoje. Jsou to dva standardní dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními spojovacími dveřmi. Podle potřeby tak můžete nechat dveře otevřené a mít jistotu, že své děti v noci uslyšíte, nebo naopak dveře zavřít a užívat si zasloužený klid.

Všechny pokoje jsou vybavené ve standardu 4*, certifikované českou profesní organizací AHR ČR. Vybavení zahrnuje například špičkovou automatickou klimatizací s několika režimy, velkým hotelovým trezorem, do kterého se vejde notebook, či velký fotoaparát. Samozřejmostí je minibar, vybavený na přání hosta.

Pokoje se pyšní špičkovými matracemi od firmy UNAR, které Vám zajistí výborný spánek po celou noc.

Koupelny mají dobře osvětlená velkoformátová zrcadla. Všechny pokoje disponují sprchovým koutem, apartmá má navíc také velkou vanu pro dvě osoby (a bidet). Do standardu patří také výkonné fény a kosmetická zrcátka. Všechny koupelny na hotelu mají také pokročilý systém podlahového vyhřívání.

Panská Zahrada používá na hotelových pokojích kosmetiku Orla Kiely.

V době provozu restaurace je na pokojích k dispozici i pokojová služba. Vychutnejte si svou snídani přímo v pokoji, či si objednejte malý snack, při práci na své prezentaci na notebooku.

Ve spolupráci s okolními ubytovacími zařízeními umíme zajistit dostatečnou ubytovací kapacitu pro jakoukoli akci, kterou budete chtít u nás pořádat. Ať už svatbu pro 200 osob, nebo školení pro 100 vrcholových manažerů.

Parkování
Panská Zahrada má dostatek parkovacích míst pro všechny návštěvníky. Pokud budete zůstávat přes noc, je nejlepší zaparkovat na našem vlastním podzemním parkovišti s kapacitou 16 míst. Parking je přístupný pouze prostřednictvím čipové karty a vaše vozidlo tak bude dostatečně chráněno. Pro kratší návštěvy restaurace apod. je možné parkovat na osmi místech přímo za hotelovou budovou, odkud je také snadný přístup k hotelové části budovy a zahradním pokojům (garden double a triple). Poslední alternativou, např. pro firemní akce apod. je naše vyhrazené parkoviště chráněné parkovací závorou pro 20 automobilů.

Parkování pro naše hosty je zdarma, ostatní návštěvníci Dobřichovic mohou zaparkovat za poplatek 50 Kč za hodinu.

Kola
Nejenom auto, ale i svoje kolo můžete bezpečně zaparkovat v Panské Zahradě. Pro návštěvníky restaurace máme připravené 3 segmenty nerezového stojanu přímo před letní terasou restaurace. Jakékoli kolo bez ohledu na šířku pneumatiky nebo velikost ráfku zavěsíte za sedlovku a kolo budete mít po celou dobu návštěvy restaurace na očích.

Kolo u nás můžete ale nejen zaparkovat, ale si i půjčit! Prostřednictvím našich sousedů z KOLOMOTIVA si můžete půjčit elektrická biková i treková kola, přívěsné dětské vozíky a další kolové speciality a doplňky.

Čvn 13, 2019
9.4
10
Vynikající!

Panská zahrada hotel s výhledem na Karlštejn

Skvělé místo pro relaxaci. Útulný hotel, který je vkusně vybavený. Výborné jidlo a wellness. A to vše blízko u Prahy, pomalu s "výhledem" na Karlštejn... Kdybych měl něco vytknout a hledal vadu na kráse, tak to bude otevírací doba bazénu - wellness. Rádi sem zase někdy zavitáme

Zobrazit více Zobrazit méně
0 To se mi líbí 0 Sdílení

Reklama

Dnes Zavřeno UTC+2

09:00 - 21:00
 • Pondělí
  09:00 - 21:00
 • Úterý
  09:00 - 21:00
 • Středa
  09:00 - 21:00
 • Čtvrtek
  09:00 - 21:00
 • Pátek
  09:00 - 21:00
 • Sobota
  09:00 - 21:00
 • Neděle
  09:00 - 21:00

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za pokoj / noc
1122
2859

Statistiky

120 Zobrazení
1 Hodnocení
6 Oblíbených
6 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!