Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel
Pythagor Golf Hotel

Pythagor Golf Hotel

Kořenec Golf & Ski Resort

Popis

Kořenec Golf & Ski Resort Vám nabízí klidné a příjemné ubytování v útulném hotelu PYTHAGOR***, který architektonicky splývá s ojedinělou stavbou srubové klubovny, restaurace a kryté terasy.

Hotel nabízí devatenáct dvoulůžkových a jeden trojlůžkový pokoj, každý s možností až dvou přistýlek. Dále je možné si zakoupit luxusní čtyřlůžkový apartmán a vlastním krbem a kuchyňkou. Ve výzdobě pokojů najdete nesmazatelný rukopis autora celého resortu, akademického sochaře Miloslava Buřivala.

Každý pokoj je vybaven koupelnou, WC, televizí, telefonem, bezdrátovým internetem, vysoušečem vlasů, bag roomem a vybrané pokoje i venkovní terasou s posezením za pěkného počasí. Nabízíme i zapůjčení dětské postýlky.

Kapacita ubytovacího zařízení je 21 pokojů s celkovým počtem 45 lůžek (na každém pokoj navíc možnost dvou přistýlek). Stravování hostů zajišťuje stylový Golf restaurant Kořenec, který nabízí široký výběr jídel (snídaně, obědy, večeře).

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc. Cena je závislá na počtu ubytovaných.
1100
5000

Statistiky

376 Zobrazení
0 Hodnocení
3 Oblíbených
5 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!