Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia
Hotel Iberia

Hotel Iberia

Popis

Hotel Ibaria vznikl rekonstrukcí architektonicky cenných domů z 19. století, který se nachází v samotném centru Opavy, má tedy ideální polohu a je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Interiér hotelu, navržený Ing. Josefem Bartákem, navazuje na architektonický styl budov a navozuje příjemný pocit klidu, pohody a bezpečí.

Náš hotel Iberia můžete využít pro své služební i soukromé cesty, hned u hotelu se nachází hlídané parkoviště. Součástí hotelu jsou také 2 stylové restaurace Castillo v přízemí a Citadela pod klenbami v suterénu, kde se skvělé najíte nebo si v letních dnech posedíte u svého oblíbeného nápoje pod zastřešenou terasou.

Nejenže si u nás skvělé pochutnáte a ubytujete v krásném prostředí, ale v našem klimatizovaném kongresovém centru s vlastním gastronomickým zázemím můžete také uspořádat nejrůznější firemní školení, prezentace nebo konferencí. A pro pořádání nejrůznějších večírků, hostin a oslav máme salónek, kde se postaráme o to, aby byla Vaše oslava perfektní.

Spokojenost a pohodlí hostů hotelu Iberia zajišťuje kolektiv kvalifikovaných odborníků na vysoké úrovni. Vždy se snažíme o to, aby se náš hotel stal oblíbeným a vyhledávaným místem pro všechny, kteří se jej rozhodnou navštívit.

Ať už cestujete individuálně, s rodinou nebo jste na služební cestě, ubytujeme Vás v komfortně zařízených 26 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmánu. Ubytovací kapacita celého hotelu je 54 lůžek, v 10 pokojích je možno kapacitu zvýšit 1 přistýlkou. Všechny pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a vybaveny:

– klimatizací
– koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem,vybaveno koupelnovou kosmetikou a jednorázovými přezůvkami
– WC
– TV se satelitním příjmem
– telefonem
– Wi-Fi
– minibarem ( konzumace nápojů zahrnuta v ceně ubytování)

Pokud máte rádi pohodlí nebo si chcete užít romantický večer ve dvou, doporučujeme Vám ubytovat se v našem prostorném apartmánu, který je vybaven obývacím koutem, který je od ložnice oddělen mobilní stěnou. V apartmánu také najdete minibar, klimatizaci a vířivou vanu.

Disponujeme i rozměrnějšími pokoji vybavenými sedacím koutem. V těchto pokojích se díky přistýlkám může ubytovat rodina (2+2).

Ceny rodinných pokojů tvoříme individuálně. Jsou výhodnější, než ceny pokojů s přistýlkou.

Pro hosty s tělesným postižením nabízíme ubytování v pokoji s bezbariérovou úpravou. Bezbariérový přístup do hotelu a společenských prostor je zajištěn z hotelového parkoviště a do ubytovací části výtahem z hotelové recepce. V našem hotelu rádi přivítáme i malé návštěvníky, pro rodiny s dětmi poskytujeme klidné a prostorné pokoje s dětskou přistýlkou.

Hoteloví hosté parkují zdarma přímo u hotelu v centru města Opavy. Celé parkoviště je monitorováno kamerovým systémem.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1200
2000

Statistiky

59 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa