Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein
Hotel Katharein

Hotel KathareinOvěřeno

Popis

Hotel je pojmenován podle původně německého názvu opavské části Kateřinky, která sousedí s centrem města. V jeho bezprostřední blízkosti, poblíž historického jádra, najdete na břehu řeky Opavy také náš hotel. Klidná lokalita je příslibem nerušeného průběhu všech firemních školení, obchodních schůzek, nejrůznějších oslav a večírků, teambuildingových i relaxačních pobytů.

Máme připravených 13 komfortních, stylově vybavených jednolůžkových pokojů. V každém z nich najdete dobře zásobený minibar, trezor a plazmovou televizi se satelitním příjmem. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém pokoji.
Pro náročné klienty máme 11 nadstandardní jednolůžkových pokojů s vysoce kvalitní prostornou matrací šířky 140 cm, pro co nejpohodlnější spánek. Navíc kromě standardního vybavení pokoje se můžete těšit na nealko welcome drink, klimatizaci a župan i papuče, abyste se u nás cítili jako doma.

Našim hotelovým hostům je k dispozici 21 plně vybavených, stylových dvoulůžkových pokojů. V každém pokoji najdete dobře zásobený minibar, trezor a plazmovou televizi se satelitním příjmem. Postele jsou, pro co nejpohodlnější spaní, vybavené vysoce kvalitními matracemi. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém pokoji.
Pro náročnější klientelu jsou v naší nabídce 2 prostorné nadstandardní pokoje. Součástí nadstandardního vybavení je klimatizace, nealko welcome drink, župan a papuče, abyste se u nás cítili jako doma.

Abychom dokázali vyhovět všem našim klientům máme v nabídce připravený jeden zcela bezbariérový pokoj a výtah pro pohodlný přístup do všech částí hotelu.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
1690
2250

Statistiky

113 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
1 Sdílení

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!