Hotel FREUD
Hotel FREUD
Hotel FREUD
Hotel FREUD
Hotel FREUD
Hotel FREUD

Hotel FREUD

Jedno z nejlepších ubytování v destinaci Ostravice.

Popis

Hotel Freud se nachází v Ostravici, 15 minut jízdy od Frýdku-Místku. Nabízí moderní interiéry, saunu a restauraci. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi.
Pokoje a apartmá jsou individuálně zařízené a vybavené satelitní TV a bezpečnostní schránkou. Ve všech pokojích se nachází koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a v některých i posezení. Z pokojů/apartmá se otevírá panoramatický výhled na hory a některé disponují balkonem.
V restaurace Freud se podávají moderně pojaté tradiční moravské a regionální pokrmy připravené z lokálních produktů. Je zde také café bar se širokou nabídkou kávových specialit, domácího cukroví, moučníků, pečiva a rumů z celého světa.
Hosté mohou objevovat okolní Beskydy. Jejich nejvyšší vrchol, Lysá hora, odtud leží 8,3 km. K zázemí patří i lyžárna a bezplatné soukromé parkoviště.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena za noc
1250
2850

Statistiky

45 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
2 Sdílení

Mapa