Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň
Parkhotel Plzeň

Parkhotel Plzeň

Congress Center

Popis

Parkhotel Plzeň nabízí kvalitní ubytování a nachází se v jižní části Plzně, kousek od překrásného Borského parku. Z hotelu se snadno dostanete do centra města a do obchodní a průmyslové zóny Borská pole.

V hotelu Parkhotel Plzeň můžete tu zdarma využívat fitcentrum a v létě venkovní bazén. Všechny společné prostory jsou klimatizované a v lobby baru je bezplatně dostupné Wi-Fi.

K zázemí hotelu Parkhotel Plzeň patří i zasedací místnosti s kapacitou pro 10 až 1 000 osob, které jsou vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.
Můžete si také zahrát tenis – hned vedle hotelu najdete 11 tenisových kurtů.

Pokud chcete jen přespat nebo pobýt kratší dobu, pravděpodobně uvítáte pohodové ubytování v pokojích typu Standard. Pokud toužíte po prostornějším pokoji, nadchne vás Superior Wenge nebo Superior Cherry.

Když plánujete zůstat ubytovaní delší dobu, vhod vám přijde Junior Apartment, který je jako menší byt. Více prostoru získáte v pokoji Business Apartment, který poslouží i celé rodině.

Pro rodinnou dovolenou je vhodnější Family Apartment, který má navíc dvě samostatné koupelny. Pro nejnáročnější doporučujeme Presidential Apartment, který nadchne každého, kdo má rád špičkový komfort bez kompromisů.

V našem hotelu si můžete vybrat:

137 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů
6 business apartment
4 junior apartment
2 family apartment
1 prezidentské apartmán

Hotelové pokoje hotelu Parkhotel Plzeň jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV se satelitem (40 světových programů včetně japonských TV a rádií), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free WiFi a všechny pokoje jsou klimatizované.

Při ubytování můžete využít bezplatné parkování na našem parkovišti pro osobní automobily a autokary. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití venkovního bazénu (duben – září) a fitness clubu. Nově jsme instalovali i nabíječky automobilů Tesla. Svůj pobyt v hotelu v Plzni si proto patřičně užijete.

Reklama

Otevírací doba

Otevřeno 24/7

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc
2217
2947

Statistiky

77 Zobrazení
0 Hodnocení
1 Oblíbené
5 Sdílení

Mapa