Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand
Hotel Grand

Hotel Grand

Popis

Hotel Grand v Řevnicích leží na okraji Českého krasu, který je jednou z nejkrásnějších chráněných krajinných oblastí České republiky. Hotel Grand se nachází na trase cyklostezky vedoucí ve směrech Dobřichovice a Karlštejn.
Výhodou je poloha hotelu, nabízející snadnou dostupnost nejen na množství dobře známých památek a turistických tras, ale také do centra hlavního města Prahy, vzdáleného pouhých 25 km.

Hotel Grand nabízí pro své hosty ubytování ve stylově zařízených pokojích. Pokoje Klasik a pokoje Premium. Všechny pokoje jsou nekuřácké s Wi-Fi internetovým připojením, vybavené vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Na přání Vám můžeme přidat na pokoj dětskou postýlku. Na pokojích Klasik jsou domácí mazlíčci vítáni.

Některé pokoje Premium jsou navíc vybaveny lednicí, fénem a trezorem.
Klíč od trezoru je možné si vyzvednout oproti záloze na hotelové recepci.
Sleva pro skupiny a ubytování na delší pobyt dle domluvy.

Klientům je zdarma k dispozici parkoviště, prostorná zahrada, úschovna kol a wifi internetové připojení.
Hotel Grand nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, k dispozici je restaurace s letní terasou a také prostory vhodné k pořádání firemních školení a konferencí. Hotel dále nabízí rekreační týdenní pobyty a pobytové balíčky. Hotel je také vhodný pro pořádání oslav, večírků, rautů a svatebních hostin. Klientům je zdarma k dispozici parkoviště, prostorná zahrada, úschovna kol a wifi internetové připojení.
V hotelu nalezne útočiště především ten, kdo má rád přírodu, památky a aktivně strávenou dovolenou. Český kras a Karlštejnsko nabízejí návštěvníkům širokou možnost vyžití. V hotelu Grand vám ochotně poradíme, kam vyrazit na výlet, kde si vypůjčit cyklistická kola (sportovní vybavení) případně, kde navštívit sportovně-relaxační centrum nebo si zahrát bowling. Též vám pomůžeme zajistit případné rezervace do uvedených zařízení. Pro získání slev na kosmetické služby nebo fotografické služby se informujte na recepci hotelu.

Reklama

Dnes Zavřeno UTC+2

07:00 - 20:00
 • Pondělí
  07:00 - 20:00
 • Úterý
  07:00 - 20:00
 • Středa
  07:00 - 20:00
 • Čtvrtek
  07:00 - 20:00
 • Pátek
  07:00 - 20:00
 • Sobota
  07:00 - 20:00
 • Neděle
  07:00 - 20:00

Autorizace záznamu

Je tento zápis Váš?

Tento záznam přidal některý z našich uživatelů, jelikož toto místo nebo Vás v minulosti navštívil. Pokud jste jeho vlastník nebo provozovatel, můžete záznam autorizovat. Následně na Vás bude převedena plná správa záznamu, včetně jeho možných úprav.

Cenové rozmezí

Cena ubytování na 1 noc.
650
1650

Statistiky

96 Zobrazení
0 Hodnocení
0 Oblíbené
0 Sdílet

Mapa

Nakupujte golfové vybavení NEJLEVNĚJI!